Wpis z mikrobloga

  • 10
@niezawodny ja bylem ba cywilnych. Ale tu nawet nie o to chodzi. Tam czas zatrzymal się w głębokiej komunie. Same lesne dziadki z przedmuchanym ego. Mam. Porównanie chociażby do PG i niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
@salamon: Również byłem i nadal mam wgląd co za patologia tam się wyprawia, ale kto skończył to będzie zachwalać jakie to prestiżowe nie jest, ze on jest kims, słyszysz KIMŚ!
  • Odpowiedz
@niezawodny: Byłem na informatyce, poziom jest niższy niż w podrzędnych zawodówkach. Obecnie pracuję w branży za kilkukrotność tego co mi tam oferowali. Oj jak prosili żebyśmy zostawiali <3 (odeszliśmy w odstępie miesiąca-dwóch w 20 osób z czego 15 z nas miało najlepsze średnie)

I teraz to będzie twój jedyny argument "nie wypowiadaj się bo nie skończyłeś". Haha, sorki, ale nie widzi mi się strata 5 lat z życiorysu. Wciąż mam świetny
  • Odpowiedz
@rith: xD Jeśli faktycznie interesuje go nauka/wiedza/rozwój to tak, jeśli jednak idzie na WAT ze względu na wojsko to WSOSP da radę, ewentualnie Wrocław. Gdynia to tylko dla osób ze znajomosciami (jak logistyka na WAT zresztą)
  • Odpowiedz