Wpis z mikrobloga

Dobra miałem chwilę zwątpienia... Nie ruszam.
In hodl we trust.
Hodl zawsze wygrywał, nawet za 99% traderów, co nieraz było udowadniane.
Dobrze że miałem utrudniony dostęp do portfela hodlowego, nie ruszyłem jeszcze.

Teraz pytanko. Muszę sobie ogarnąć Time locka bez możliwości zmiany żeby wysłać bitki na wszelki wypadek do 2021 na halving. Najwyżej jeszcze przerzucę go dalej.
Da radę ogarnąć jakoś time locka na dany blok, ale tak żebym greenem nie mógł transakcji zmienić? Ogarnia to ktoś?
W ogóle da tak radę? Bo timelocka mogę zrobić, ale nadal mam możliwość zmian...

#bitcoin #kryptowaluty
  • 47
@rysiekryszardziom: A jak ma dostać dane? Wysyłam na mój nowy portfel do którego tylko ja mam seeda, priva...
Całkowicie bezpieczne.
Ja już robiłęm testowe timelocki na kilka dni, tylko zawsze miałem awaryjną możliwość zmiany.
Time lock będzie właśnie wykorzystywany w Lightning Network. Otwieramy transakcję na jakąś ilość BTC, pod koniec na portfel trafia ich część, lub całość. Nigdy więcej...
No i tu można właśnie to modyfikować.
A ja bym chciał time
@rysiekryszardziom: To zwykła transakcja, tyle że zostaje wykopana w danym bloku. Ustawiasz w jakim numerze i tyle. Spróbuj sobie taką zrobić, ja robiłęm kilka razy testowo. Wszystko działa, tylko możliwość zmian...
A ja właśnie chcę sobie wysłać w przyszłość żebym nie mógł ich wcześniej wyjąć choćby skały srały

@pawlo74: @megaloxantha: Nie ogarniacie czy istnieje taka możliwość? Bo przeszukałem masę info w necie i tylko standardowe locktime, nic o braku
@rysiekryszardziom: Nie #!$%@? mi tak... Po prostu chciałem odkupić go taniej po spadkach. Gdyby zszedł do ~3,5k to bym podwoił ich ilość bez dźwigni, ryzyka...
Kilka forków wyciągałem. Tych najbardziej szajskich nie bo za dużo zabawy i za mały profit z tego.
To ja ustawiałęm mój portfel pod hodl, a sam już hodluję sporo.
Jedynie dziś miałem chwilę zwątpienia przez #!$%@? pawlo i smule. Nigdy nie sprzedałem ani ułamka btc. No
@rysiekryszardziom: No i to ty masz ryzyko że twój priv się gdzieś przedostanie. Ja wiem że nie będę ruszał moich btc więc nie muszę mieć priva nigdzie, na żadnym portfelu. Mam jedynie do portfela podpięty public, żeby wiedzieć ile mam...
Nie mam priva bo wiem że nie będę ruszać... Ty używasz swojego. Po co? Jeszcze się boisz że może wyciec
@cyberpunkbtc: Nie cuduj bo stracisz hajsy. Jeżeli zawsze powtarzałeś HODL to HODLuj. Nie rzucaj słów na wiatr. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Szanuję, że się przyznałeś, ale to też świadczy o tym w jakim momencie na rynku aktualnie się znajdujemy.
@rysiekryszardziom: Jeszcze jedno. Ja straciłem sporo btc na mtgoxie. Gdybyś stracił swoje to też byś dbał o priva i nie używał go bez potrzeby. Ja mam pewność że moich mi nikt nie #!$%@?. Żaden ransomware na pc czy androidzie. Ty jak chcesz to narażaj swój na virusy