Wpis z mikrobloga

jak dla mnie ferguson to największa legenda i cwel w jednej postaci jaki mógł się trafić Manchesterowi.

Sam mówił, że zostawi następcy klub z dobrym składem i zrobił to poprzez ściągnięcie Scholesa z emerytury i zrobienie z Toma Cleverleya głównego playmakera środka pola xD

Ferugson - dziękuje za te wszystkie suszarki, ale wiedz że tobą gardzę jak stąd do Old Trafford

#united
  • 8
@vvertoi: jedyne co to #!$%@? kupę kasy nie mając pojęcia co robią.
No bo świetnym pomysłem jest kupno Pogby i wystawianie go na pozycjach z #!$%@? albo kupienie Sancheza jako 3 lewego pomocnika i teraz #!$%@? ciężko ich upchać. No śmiech na sali te transfery xD

@Peny: wymiana trenera to nie zawsze najlepsze wyjście, ale fakt że siwiec powinien zostać #!$%@? na zbity pysk.
W tych piłkarzach nie widać za
@brzydki_zly_szczery: Zauważyłem, że Mourinho potrafi trenować klub tylko z gwiazdami, choć to i tak nie zawsze mu się udaje jak się spojrzy co odwalił w Chelsea, no dobra, udało mu się w Porto, ale i tak jak na Portugalskie warunki to przyszłościowe talenty wtedy mieli i mu się udało. Podsumowując, nie lubię go i jak dla mnie to #!$%@? nie trener, wszystko robi pod publiczkę i sztuczny ferment wokół siebie i
@Peny: akurat żadnych sukcesów nie możemy mu zabrać bo robił duże rzeczy z klubami, ale wygląda jak by był zamknięty w swoim defensywnym świecie myślącym że zrobienie kolejnej aferki ustawi go w pozycji dominatora.
Nie lubię go przede wszystkim za to że nie potrafi wydobyć z tego składu potencjału jaki tam brzemię.
zostawił następcom swobodę.


@vvertoi: No Moyes to miał fest swobodą, dodatkowo starą gburowatą bandę z przerośniętym ego, która podważała każdą jego decyzję twierdząc, że wie lepiej. Już wówczas powinna się zacząć kompletna przebudowa i wymiana całego podstarzałego szrotu z którym tylko Ferguson potrafił zdobywać mistrzostwa.