Wpis z mikrobloga

@MisPluszowyZWadaWymowy: A gdyby zrobić taki myk- posektorowy obraz uszkodzonego dysku wrzucić na nowy dysk (będzie on o wyższej pojemności, ale to chyba bez znaczenia). Włożyć nowy dysk do konsoli i pozwolić jej zainstalować firmware (na uszkodzonym proces zatrzymuje sie na 98%, przy próbie nr 4 na całą noc go zostawiłem i nie ruszyło dalej). Może to się udać? Zależy mi na 2 sejwach, reszta może się !@#$%^&*.
@sEB-q: Rozwijając temat- robię klon dysku 320 gb, na dysk 500 gb. Rozumiem że stanie się on widoczny dla konsoli jako ten stary 320 gb. Dobrze myślę? Po zrzuceniu z niego sejwów wyjmuję go, czyszczę i montuję jako nowy czysty 500 gb dysk
@zibi_smalls: tak dokłądnie, robi kopie 1:1 rozmiar partycji też. Musiałbyś poszukać temat był poruszany na ps3 forum kiedyś , no i jakiegoś znajomka informatyka by się przydało mieć.
@sEB-q: Melduję, że mój sposób działa, zrobiłem kopię #!$%@? dysku na nowy, większy. Konsola wykryła go bez problemu i zamiast wołać o reinstalację firmware przywróciła na nim system z automatu i bez problemu, właśnie kopiuję sejwy na pendrive. Zwycięstwo! ( )