Wpis z mikrobloga

#gural #patostreamy

Youtube zablokował mój film dajac 18+ więc nie będzie się już nikomu wyświetlał w polecanych. Shoty i streamy gurala nie były dostępny od 18 lat. Youtube blokuje mój film bo po moim video pojawiło się kilka artykułów na branżowych-reklamowych mediach i yt musi ograniczyć jego zasięg bo nie daj boże jeszcze jakiś reklamodawca wykupi reklamy na innym playerze niż yt.
sawardega - #gural #patostreamy

Youtube zablokował mój film dajac 18+ więc nie będ...
  • 26
  • Odpowiedz
@sawardega: Panie Sylwestrze w swoim filmie pominął Pan jednego shota kiedy Pan Edofil bez P mówił jak raz z kolegami zaprowadził małe dziewczynki za śmietnik i mógł je bez problemu dotykać w intymne miejsca. Niestety shot jest prywatny i go ma Pan @BOXDEL .
  • Odpowiedz
@sawardega: wytłumacz mi, na początku filmu narzekasz że algorytmy YT podstawiają patokontent młodym widzom, a teraz płaczesz że YT nie wyświetla twojego gniota o patostreamach młodym widzom, bo dał 18+? Dobrze rozumiem? Tfu
  • Odpowiedz
@sawardega: Panie Sylwku, świetna robota. Oczywiście szkoda, że YT to gówno i narzuciło +18, ale myślę, że i tak temat został nagłośniony.
Przy tym spotkaniu o którym wspomniane było kilka postów wstecz proszę w imieniu normalniejszej części społeczności o jakieś działania, mające na celu usunięcie gurala i jego towarzyszy(magical, bystrzak, rafonix, etc).
Patostreamy są jak rak z przerzutami :/
  • Odpowiedz
@m76859: w porównaniu do reszty to Magiczny jest pryszczem patologicznym, bo poza chlaniem, Darciem ryja po pijaku nic strasznego się u niego nie dzieje, No dobra, czasami bomba na u2, czasami matka się zesra w gacie, za to u bystrzaków masz prawdziwą patolę - podpalanie siebie na wzajem, uszkodzenie słuchu siwemu, nokaut Adriana itp, a u plastusia masz od ch. Hejtu na omegle, agresji i pedofilii ( ͡° ͜
  • Odpowiedz