Wpis z mikrobloga

@oink_oink: bo #!$%@? wszyscy shiciarze tu piszczeli i zrobili wielki rajd na tag. Wszyscy #!$%@? że jakieś scamy zastąpią btc. Btc to stara technologia i masa innych bredni...
Było ich setki, a ile #!$%@? ludzi potrąciło pieniądze czytając tę idiotyzmy?
My zawsze twierdziliśmy że bańka shitow jebniecie. Teraz lecą 10x szybciej niż btc
  • Odpowiedz
bo #!$%@? wszyscy shiciarze tu piszczeli i zrobili wielki rajd na tag. Wszyscy #!$%@? że jakieś scamy zastąpią btc. Btc to stara technologia i masa innych bredni...


@cyberpunkbtc: a co ty przez 2 tygodnie swojego istnienia mogłeś zobaczyć zielonko? chyba że jesteś multikontem jakiegoś idioty pokroju eskobar czy jakoś tak?
  • Odpowiedz
Słuchajcie. Tu nie ma się o co kłócić. Są wyznawcy btc, są traderzy na short, mid i hodlerzy. Jednym zależy na technologii i idei, większości na %, jedni mają za mało czasu na short trade lub nie mają smykałki do tego, innym.wygodnie wpieprzyc nadwyżkę kasy na alty na long i nie zaglądają cały czas co się dzieje na giełdach. Ja sobie zainwestowałem dla zabawy w alty, jak stracę to stracę, bo łatwo
  • Odpowiedz
@niech_ktos: 2 tygodnie istnienia? buahahaha
@Wildangel: Buahaha nie chce ani ułamka waszych shitów ;)
Co mnie #!$%@? boli? To wasze #!$%@? wieczne żeby uciekać z bitka w shity, które czytały tysiące osób i tracą przez was teraz pieniądze. Ile razy to powatarzałem

A jak jakiś frajer nie wie jaki miałem tu nick wcześniej, oznacza tylko tyle że sam tu siedzi chwilkę. Bo każdy ogarnięty tutaj doskonale wie, więc
  • Odpowiedz
Wszyscy sobie tutaj spokojnie rozmawiają o krypto, nikt nikogo nie namawia. Żal mi Ciebie bo złość po stracie kieszonowego od matki w postaci BTC wysypujesz na wykopie. Wysłuchamy Twoje bolączki :)
  • Odpowiedz