Wpis z mikrobloga

Co mirce pisać w odwołaniu?
#wojsko
zaznaczę tyko że moja matka ma powyżej 75 lat, jest chora na Parkinsona i 2 tygodnie wcześnie podniosłem ją rano z podłogi bo leżała cała noc nie mogąc się podnieść do łóżka. Oczywiste jestem tylko śmieciem który osiąga dochód 2,5k na miesiąc z własnej DZ, wiec nie przysługuje mi zwolnienie, bo bym musiał zamknąć swoją gówno firmę i iść na zasiłek wspaniałego państwa opiekuńczego na wasz koszt za 800 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz o.....y - Co mirce pisać w odwołaniu?
#wojsko
zaznaczę tyko że moja matka ma powyże...
źródło: comment_X7xK9e5CprcMFXEhHEThJKadnJD1xH8h.jpg
  • 16
@nooo: To jest jedna z opcji, z fotorelacją jak Poland wstaje z kolan po 15 latach prosto na reedita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem pewien ze wykop ogłosił by bankructwo ze wstydu po mojej relacji xD
@dataz3: Lecą z wytycznymi, mieli zwiększyć ćwiczenia i zwiększają, przedtem miałem 3 razy wezwie do WKU, badali które małpy wytresowane i które się zgłoszą, także jeżeli taż tak miałeś to zmieniaj obywatelstwo, albo daj cynk na PW jakie piwko lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shmit: Biorą niewolników którzy zostali namaszczeni niewolnictwem i są pokorni, to trik który działa od tysięcy lat, (wczytaj się w uzasadnienie wezwania "czarny mary #!$%@? hokus pokus i masz się stawić żeby za nas umrzeć" jeżeli masz możliwość to zlewaj ich ich od samego początku, to tylko #!$%@? małpy( ͡° ͜ʖ ͡°)