Wpis z mikrobloga

Witam. Tym razem odpadają dwie marki telefonów: Lenovo i Xiaomi (razem miały ponad 60% głosów). W sobotni wieczór kontynuujemy wykreślankę i głosujesz na najgorszy z pozostałych.
Jesli chcesz być jutro (dośc póznym wieczorem) wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Tym razem odpadają dwie marki telefonów: Lenovo i Xiaomi (razem...

źródło: comment_s2SzAaSSI12Wv5OYOkpvneO2AaXkyIuc.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę telefonów!

  • Asus 34.2% (1690)
  • HTC 8.3% (413)
  • Sony 7.6% (378)
  • LG 10.1% (499)
  • Nokia 10.5% (522)
  • Huawei 9.3% (458)
  • Samsung 20.0% (988)

Oddanych głosów: 4948

  • 108
Najlepsze jest to, że miejsca 2-4 zajmą HTC, Sony i LG xD. Z użytkownikami HTC nie miałem do czynienia. Na Sony słyszałem sporo narzekania. LG - sam niestety miałem nieprzyjemność posiadać. Paru znajomych również. Największe padło z jakim przyszło mi mieć do czynienia.
()
Miałam trudny wybór między Samsungiem a Huawei. Od lat miałam różne modele pierwszego, od roku drugiego i oba do bani. Poważnie myślę nad kupieniem ajfona, jakiegoś starszego, bo ileż można znosić zacinanie i problemy z gniazdem ładowania.
@desygnat: Smartfony Sony swego czasu były 3 pod względem popularności w Polsce, HTC też kiedyś było 5. Teraz udział tych marek w rynku spadł, ale Sony dalej jest na 5-6 miejscu. Na pewno są popularniejsze niż np. Asus albo Lenowo na które dużo więcej osób głosowało.
@oba-manigger Jan paweł drugi był wielkim człowiekiem i oba-manigger jakby tak cie teraz zobaczył tymi samymi ustami którymi całował naszą polską ziemie naplułby ci w ryj i #!$%@?ł plaskun | 3.00 zł
Asus przegrywa? WTF? Ciekawe ile % głosujących w ogóle miało ich telefon w ręku... W ankiecie wygrywa a w komentarzach ani jednego negatywnego komentarza o tej firmie xD
@oba-manigger: nie no, chłopie to nie ma sensu, obiektywnie rzecz biorąc to Samsung i Apple są najlepsze, to wygląda jak wojna opinii na temat telefonów xD Nokia to tak naprawdę chińskie gówno i Sony które oprócz super slow-mo, nie ma nic innowacyjnego praktycznie prowadzą xDDD, co więcej Sony to chyba już jedyna firma(z tych dużych) która nie stosuje wyświetlaczy OLED/AMOLED. Tracę wiare w mirko