Wpis z mikrobloga

Nowe scenariusze na G20.

1) Pogadają i umyją ręce jak to miało podczas ostatniego spotkania EU, kurs poszedł wtedy mocno w górę

2) Pojawią się negatywne newsy takie jak np.
- ograniczenie "anonimowych" coinów
- podniesienie cen prądu dla kopalni, zablokowanie nowych kopalni

Obczajam czy będzie stream w internecie bo będzie okazja do zarobku

#bitcoin #kryptowaluty
  • 25
@dla_zabawy Sam to piszesz czy wklejasz te bzdury z innych forów? Jak mogą podnieść ceny prądu dla kopalni?


@Rihter: Tak jak to zrobili w USA , jak kopiesz komercyjnie a tylko o takiej skali mówimy rejestrujesz profil działania firmy, tym sposobem możesz mieć różną cene prądu. Tak jak np w Polsce szkoły mają inną cenę prądu niż kopalnie (tradycyjne)
@Rihter: Mi nie chodzi o skalę światową ja tu jestem tylko i wyłącznie dla pieniędzy. A że BTC już tak że taki news to -5% gwarantowane , że w długiej perspektywie to nic nie znaczy to co innego
@dla_zabawy Nie bede wrzucał screenów bo nie mam pewnosci czy nie pracujesz w US ( ), za stary jestem na chwaleniem sie pieniedzmi ale nawet 44% zysku w krypto to nic.
Beda regulacje krypto i gield.


@PanMihau: @Rihter: skończy się na tym, że każdy ucieknie na takiego finexa to nie przypadkiem ta giełda ma największe obroty ( ͡° ͜ʖ ͡°)....
a jak mocniej beda dokręcać to rozkręcą się zdecentralizowane i tyle będzie
pejsaci juz dobrze wiedza jak to opodatkowac by wyszli na swoje


@supersonic82: nie w każdym chca #!$%@?ć podatki na lewo i prawo, zwykłe Mirki będa płacić podatki reszta poprzeprowadza sie do Dubaju/Panamy/na Seszele i inne wynalazki lub pozakładają tam firmy do handlu walutą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie kazdy kraj chce zaorać swoich obywateli, krypto ma to do siebie, że spokojnie można handlować na koncie zagranicznej firmy.
Czy ty masz pojęcie o czym piszesz - twój bitfinex


@dla_zabawy: nom fiat... : ) ale kto CI powiedział, że masz tam przelewać fiat ?
Inpay/Kraken ...jakieś portfele... bitfinex i zabawa na anonimowym koncie, na koniec zakup monero.
Na finexie sa duze limity wypłat i wpłat dla kryptowalut. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WeselnyGiermek00: Ja nie mówię że się nie bo się da. Tylko mówię że dążą do regulacji co w dłużej perspektywie może przynieść nowy kapitał.

Tak samo jak można pracować na czarno, ale nie znam żadnej dużej firmy co by zatrudniała ludzi na czarno. Na czarno zatrudniają janusze biznesu i potem ludzie płaczą jak coś nie wyjdzie. Tak samo z giełdami wolisz giełdę gdzie handlujesz legalnie i masz gwarancje i ubezpieczenie kapitału
Tak samo z giełdami wolisz giełdę gdzie handlujesz legalnie i masz gwarancje i ubezpieczenie kapitału ale płacisz podatki czy taką która może zniknąć z dnia na dzień.


@dla_zabawy: w Polsce w przypadku rozliczań krypto<>krypto to nie ma sensu absolutnego zwłaszcza że rozwiną się zdecentralizowane giełdy. Jesli chodzi o fiat to tak można się bawić na giełdzie z ubezpieczeniem i jest ok. Niestety Polska to dziki kraj i zawsze w ogonie innowacji