Wpis z mikrobloga

Wykopki znowu przeżyły orgazm i teraz mame będzie musiała wyprać gacie - na głównej znalezisko z płomieniem, że RADYKALNE, powtarzam RADYKALNE feministki chciały dowieść, że są świetnymi inżynierami i most, który zbudowały się zawalił i zabił 6 osób.

Rozumiecie, jakieś feministki sobie chciały most wybudować, i jak to feministki, chciały zrobić równouprawnienie materiałów i hehe #logikarozowychpaskow, matematyka je dyskryminuje i w ogole #bekazlewactwa i most się zawalił.

Znalezisko prowadzi do jednego obrazka, bez żadnych źródeł ani niczego co by sugerowało, że feminizm ma cokolwiek wspólnego z tą katastrofą budowlaną, natomiast mówi, że firma jest "RADYKALNIE ANTY-BIAŁA i FEMINISTYCZNA).

To zobaczymy jak wygląda ta RADYKALNIE ANTY-BIAŁA firma. Zarząd firmy MCM to sami biali mężczyźni (poniżej zdjęcie) i firma nie ma NIC wspólnego z feminizmem. Firma istnieje od 1983 roku, została założona przez faceta i nie ma na stronie nic specjalnego o feminizmie czy rasie.

Tu sobie możemy o tej firmie poczytać: http://www.mcm-us.com/about-us/executive-board

Dalej - MCM jest generalnym wykonawcą, ale za projekt odpowiada firma Figg Bridges - znowu, na ich stronie nie ma ANI SŁOWA O FEMINIZMIE.

Kim jest więc ta RADYKALNA FEMINISTKA, którą pokazują na obrazku? Jest nią Leonor Flores, inżynier z 20-letnim doświadczeniem, która wg. obrazka zarządzała od strony MCM tym projektem. Jak objawił się jej RADYKALNY FEMINIZM?

Otóż słuchajcie, ta oszalała lewaczka, powiedziała, że:

"bardzo ważne jest dla niej przekazanie jej córce, że kobiety też mogą być inżynierami i często posiadają inną perspektywę, pozwalającą na dodanie odrobinę artyzmu do projektów"


No jeśli to nie są słowa OSZALAŁEJ RADYKALNEJ FEMINISTKI NIENAWIDZĄCEJ BIAŁYCH MĘŻCZYZN, to ja nie wiem co nimi jest!

Co jest najśmieszniejsze, to że Florida International University (inwestor finansujący budowę tego mostu) wydał oświadczenie, że oskarżana przez naszych wykopków Pani Flores NAWET nie pracowała nad tym projektem:
https://news.fiu.edu/2018/03/community-gathers-to-watch-950-ton-bridge-move-across-southwest-8th-street/120395

Jej imię i nazwisko pojawiało się tylko w materiałach promocyjnych jako, że sama kończyła studia na tym uniwersytecie, a teraz pracuje dla firmy, która budowała ten most. Nie pracowała jednak bezpośrednio nad nim.

Czyli w skrócie - zwykła firma specjalizująca się w budownictwie, założona i prowadzona przez samych białych mężczyzn, nie mającą nic wspólnego z feminizmem zleca projekt innej zwykłej firmie specjalizującej się w budowie mostów. Most się zawala i internetowe psychoprawaczki szybko wykopują z artykułu w necie jakieś imię powiązane z tym projektem, znajdują cytat, który w ich paranoicznych mózgach odczytany jest jako atak na mężczyzn.

Jaki możemy wyciągnąć z tego wniosek? ZAWALENIE MOSTU TO WINA RADYKALNEGO FEMINIZMU!!!

Wołam @Moderacja żeby usunęła to coś.

#neuropa #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #shitwykopsays #feminizm
rzep - Wykopki znowu przeżyły orgazm i teraz mame będzie musiała wyprać gacie - na gł...

źródło: comment_l338pj53fnflJ4LsDao0uqZCfMl8wn3N.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
Wołam @Moderacja żeby usunęła to coś.


@rzep: a to nie użytkownicy głosami decydują czy treść ma być czy zniknąć? Mówisz o manipulacji a sam chcesz manipulować, dodaj treść prostującą tamte znalezisko i zobacz jak użytkownicy o niej zdecydują zamiast płakać w ramię moderacji.
  • Odpowiedz
a to nie użytkownicy głosami decydują czy treść ma być czy zniknąć? Mówisz o manipulacji a sam chcesz manipulować, dodaj treść prostującą tamte znalezisko i zobacz jak użytkownicy o niej zdecydują zamiast płakać w ramię moderacji.


@PajonkPafnucy: Nie, dodawanie informacji nieprawdziwych jest zabronione.
  • Odpowiedz
LoL, po prostu chcialem sie posmiac ze kobiety wzięly sie za inzynierie


@Lord6Infamous: wykopywanie takich oczywistych fejków świadczy o tobie. przecież to z daleka wygląda na gówno ale "chciałem się pośmiać, że kobiety wziely się za inzynierie" to wykopujesz

rzep jest jak przedszkolanka co musi 3 latkom tłumaczyć dlaczego nie należy żreć gruzu zmieszanego z gównem. tylko te przedszkolaki uważają się za "elitę internetu"
  • Odpowiedz
nie jest zabronione gdyż byłaby to cenzura, można głosić kłamstwa, często zresztą to robicie wraz z #neuropa tyle że należy również je prostować udowadniając nieprawdę


@PajonkPafnucy: Jest. Po to masz taki powód zgłoszenia znaleziska.
  • Odpowiedz
wykopywanie takich oczywistych fejków świadczy o tobie. przecież to z daleka wygląda na gówno ale "chciałem się pośmiać, że kobiety wziely się za inzynierie" to wykopujesz


@6c6f67696e: Nie, nie wyglądalo jak fejk. Gdyby dotyczylo innego kraju to moze i tak ale w USA dochodzi do takich absurdow ze wcale sie nie zdziwilem widząc opis. Jest wiele antyislamskiego spamu, ktory zakopuje ale tutaj sądzilem ze to prawda
  • Odpowiedz
Nie, nie wyglądalo jak fejk


@Lord6Infamous: Nie wyglądało na fejk? To naprawdę źle o tobie świadczy. Wiesz jak wiele wymagań jest wobec inżynierii cywilnej na całym świecie? Myślisz, że ktoś sobie może postawić most w centrum miasta ot tak?
  • Odpowiedz
Juz pisalem, ze USA jest krajem pełnym absurdow i gdyby znalezisko dotyczyło np Włoch czy Szwecji to bym nie wykopał.


@Lord6Infamous: mam wrażenie, że gdyby ktoś wrzucił znalezisko będące zdjęciem kartki z napisanym ręcznie "SJW killed kittens to prove white priviledge" to byś wykopał dx
  • Odpowiedz