Wpis z mikrobloga

@WG_Lumberjack: nie mogę do Ciebie napisac PW, a mam mały problemik. Chcę zmienić adres mail i system prosi mnie o podanie nr telefonu? Nie chcę podawać swojego telefonu. Mail chcę zmienić ponieważ nie będę już używał tego adresu. Czy jesteś w stanie mi pomóc? Dodam tylko że nie handluje kontami wows ;)
@RUNDMC: proponuję licznik obrażeń w rogu ekranu zastąpić licznikiem expa w czasie rzeczywistym. Gdy robisz co do ciebie należy wartość rośnie i pokazuje ci co robić, by tak było oraz motywuje - szybciej się uczysz. Jednak gdy olewasz zespół, nie strzelasz od 5 minut, trzymasz się daleko od kluczowych obszarów mapy/swoich sojuszników - licznik (w zależności od wagi oddziaływania danej aktywności na końcowy wynik bitwy) biłby w dół. Po x bitew
@system_shock: mogli by coś takiego wprowadzić, dziś po prawie 3 miesiącach wróciłem do wowsa, już pomijam że ciągle mi się wszystko krzaczyło ale na 10 t zagrałem 2x hindenburgiem, jak wiesz często idę wesprzeć deski i kolejny raz mi bokiem wyszło, shima miała mnie w dupie jak do mnie zaczęli walić przepłynęła sobie obok mnie i 0 dymu, fajny koleś qurwa, w kolejnej było coś w takiego jak na załączonym obrazku