Wpis z mikrobloga

  • 649
Mirko, kusi mnie, żeby iść na siłownię, ale głupio mi jakoś tak samej. Dajcie z dwa plusy na zachętę. #silownia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@nvmm na siłownie z kimś to jest głupota. Więcej gadania itd niż ćwiczeń. Siłka tylko samemu, najszybciej i najefektywniej i najlepiej.
  • Odpowiedz
@jaZZjack: To zależy czy chce się mieć przyjemność i robić tam gadki szmatki, marnować czas, czy jak niektórzy - chodzą na siłownie by poćwiczyć. U mnie trening z kumplami był 2-3 razy mniej skuteczny od treningu samemu. A skoro siłownia u mnie ma służyć dla zdrowia i pod inne już prawdziwe rozrywki to wolę 100 razy bardziej samemu na nią iść. Do tego mniej czasu się marnuje, mniej dogadywania itd.
  • Odpowiedz
@nvmm: Dobrze, że ci głupio, bo pójście samemu jest głupie. Jak pójdziesz sama, to tylko zmarnujesz czas; pewnie prędzej czy później wiele rzeczy cię zniechęci. Jak naprawdę chcesz zacząć pracować nad swoją sprawnością i sylwetką, to zrób to jak należy - na początku musisz zainwestować w trenera. Wybór trenera to oddzielna kwestia. Nie bierz rad od "znajomych, co już ćwiczą kilka lat" - na 90% będą błędne. Nie słuchaj tych
  • Odpowiedz