Wpis z mikrobloga

Założę się że każdy z was ma coś na sumieniu, jeśli nie to rzucajcie we mnie kamieniami. Gural nie znał ograniczenia w tym co robił, obrażał i prowokował dzieci bo ludzie tego chcieli. Dawał rozrywkę dla swoich widzów, którzy zawsze mogli napisać na czacie że to nie jest normalne. Teraz wielce każdy jest święty i obraża go a jeszcze kilka miesięcy śmiał się na live.
On robił to bo widownia się powiększała, ludzie płacili mu za to. To tak samo jak Magical, który upija swoją matkę i robi dymy. Tego już nikt nie widzi ? Gdzie są rodzice którzy pozwalali wchodzić dziecku na Omegle ? Co drugi wali tam konia..
Tak samo na YT dzieci same wchodzą, czyli wychodzi na to że mają pozwolenie. Więc gdzie macie pedofila ? Gural dużo mówił, ale nigdy nie zrobił dziecku krzywdy. Wy też w młodości pewnie wyzywaliście kogoś od dauna, przecież każdy to robił w szkole. Co do tego że zrobił rajd dziewczynce z tą cipką, to serio wielka afera. Dziewczynka miała dostęp do interentu, mogła gorsze rzeczy widzieć. Boxdel teraz zaciera ręce bo ma wszystkich po swojej stronie, pokazuje te shoty jak by nigdy nie zrobił czegoś złego. Możecie nazywać pedofila osobę, która zgwałciła dziecko a nie kogoś kto do jaj mówił różne rzeczy. Groził śmiercią dziewczynie, okej tak się nie robi. Tylko to były słowa, nie groźby a to jest różnica.
Dajcie mu spokój, zaraz chłopak nie wytrzyma i będziecie mieli go na sumieniu.
Gdyby ludzie mieli iść do więzienia za słowa to każdy z was odbywałby swoją karę, NIE MA LUDZI SWIĘTYCH.
Popieracie Magicala który wykorzystuje rodzinę do zarabiania kasy a niszczycie życie chłopakowi za parę głupich zdań w Internecie. #gural
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko to były słowa, nie groźby a to jest różnica.


KONIEC AFERY TO TYLKO SŁOWA PROSZE SIĘ NATYCHMIAST ROZEJŚĆ!

zaraz chłopak nie wytrzyma i będziecie mieli go na sumieniu.


Niech
  • Odpowiedz
On ma maskę, która pokazuje jaki to on nie jest mocny w słowach. W środku jest inny, ma serce jak każdy z was, może miał jakieś problemy skoro musiał wyzywać innych. Ludzie często tak robią, później wszystko wychodzi na jaw..
  • Odpowiedz
  • 1
@czystaprawda1211 Dorośnij k---a i usuń konto. Robił to dla pieniędzy to k---a niech teraz stawi czoła konsekwencją, a nie żadne p---------e że każdy w życiu zrobił coś złego, wtf.
  • Odpowiedz
@czystaprawda1211: Biłem się z kolegami w podbazie, wyzywałem ich i ukradłem raz naklejki na zeszyty z księgarnii a i raz tacie koleżanki co startował na radnego dorysowałem wąsy na plakacie. Jak się to ma do rzeczy które robi Gural?
  • Odpowiedz
Powiem wam jedno, mam informację że z Guralem jest źle. On robi dobry kamuflaż, udaje cwaniaka.
Ale tak nie jest, w rzeczywistości jest tragicznie.
Prawdopodobnie jego rodzina jest zastraszana i codziennie dostaje nie smaczne wiadomośći.
Jeśli tak dalej będzie to wy będziecie składać się tutaj na znicze, życzę wam powodzenia.
To moje ostatnie słowa, mam nadzieję że nie będę musiała pisać " A NIE MÓWIŁAM " .
To nie są żarty, jestem
  • Odpowiedz
@czystaprawda1211: sam sobie piwa naważył,jeśli ludzie nawet go nakręcali musiał dobrze wiedzieć, że istnieją jakieś granice rozsądku , trudno się dziwić, że wszyscy sie od niego teraz odwrócili , materialu jest duzo wystarczy poszukać w internecie. . .
  • Odpowiedz
@czystaprawda1211: Mam wrażenie że sam masz coś większego na sumieniu i żyjesz w przekonaniu że każdy coś bardzo c-------o w życiu zrobił. Zaskoczę Cię, nie. Każdy popełnia błędy ale uświadom sobie że nie każdy popełnia takie jak np. Gural. Osobiście zakończę dyskusję z mojej strony tym że ja wszystko co zrobiłem starałem się naprawić i nie mogę sobie przypomnieć żadnej sytuacji która wpłynęła jakoś mocniej na czyjeś życie.
  • Odpowiedz