Wpis z mikrobloga

No a więc tak. To jak się Gural wczoraj zachowywał pokazuję tylko jak bardzo chorym jest ten człowiek. Jak można po otrzymaniu takiej fali negatywnych informacji na swój temat odłożyć to na drugi plan i zacząć kręcić dramę z tego powodu, że Boxdel go nie bronił ? ? ? Ja do dziś nie wierzę w to co ten edofil wczoraj mówił ( ). To się wydarzyło na prawdę ???
Gość mu sypie konkretnymi argumentami, akcja 12 latki, potem akcja z 8 LATKĄ ! ! ! Ludzie, słyszeliście co on do tej 8 latki mówił na tym shocie ???????? (
) Mój mózg tego nie pojmuje.
Następnie pokazanie akcji z Gracjanem i jego reakcja typu " no i ? " .... na zasadzie " no i ? co w tym złego, #!$%@? mam "
Akcja z Martynką i próba wmówienia wszystkim, że to ona zaczęła mimo iż dziewczyna go ani razu nie wyzwała !
Motanie się w tym co mówi, brak jakichkolwiek konkretnych argumentów na swoją obronę.

I na sam koniec zrobienie z siebie ofiary, bo jak tak może być, że chłopak, którego on w zasadzie na żywe oczy nie widział jest w stanie stanąć nie po jego stronie. Jak tak może być, że mimo iż Grzesiu kupkę zrobił to Michał powinien siedzieć cicho i ją jeszcze posprzątać po nim !!!!. Michał nie posprzątał i w końcu przejrzał na oczy, że nie ma co dalej siedzieć cicho bo ważniejsza jest prawda dla widzów niż kłamstwo i nienawiść jakimi żyje Grzegorz.
Grzegorzu prawda wygrała, a ty się zawiodłeś bo myślałeś, że on razem z Tobą na tym brudnym wózku będzie jechać, a na szczęście tak się nie stało. Nikt o normalnych zmysłach by Ci nie pomagał, bo za dużo zła #!$%@?łeś.

Powinieneś zniknąć z internetu bo jesteś złem, i tego zła uczysz swoich widzów, którzy w większości są dziećmi.
A najgorsze jest to, że dla Ciebie nic złego się nie stało, ty nic przecież nie zrobiłeś i ludzie bezpodstawnie się do Ciebie przyczepili ... to jest najbardziej creepy w Tobie, że ty chłopie nie widzisz co żeś naodpieprzał.

#gural #boxdel #patostreamy
  • 1