Wpis z mikrobloga

@kasin: standardowa cena jest dość zaporowa, bo ok. 500€ za pierwszy lot, 250€ za kolejny (przy 4 osobach w heli). Ale udało mi się ogarnąć 50% zniżkę i dołączyć 'last minute' do innej grupy. W pakiecie lawinowe ABC, plecak z ABS + reszta dnia jazda off-piste z przewodnikiem w okolicy resortu.
Dzięki. W tym roku trochę jeździłem off-piste i bardzo mi się to podobało. Jeszcze z sezon/dwa się poduczę i może też się skuszę. @KKKas:
@kasin: sam przelot był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Bo żeby dostać się na miejsce, z którego jeździliśmy wystarczy się doczłapać trochę na splitboardzie czy w rakietach śnieżnych. I szczerze mówiąc sama jazda, akurat w tym przypadku, była nawet lepsza w okolicach wyciągów. Mieliśmy za duże zagrożenie lawinowe i trasy z heli były dość płaskie ;-/ Całe doświadczenie genialne, jeden z lepszych dni na desce, ale śmiało można osiągnąć to samo (jeśli
@mefo111: do dwóch razy sztuka :-) Pojechałem tam też w zeszłym tygodniu, decyzja odnośnie lotu zmieniana kilkukrotnie i finalnie nie udało się polecieć przez zbyt duże zachmurzenie/wiatr. Przynajmniej udało się zrobić off-piste z przewodnikami, które było genialne :-D