Wpis z mikrobloga

@Maruke: Pomijajac, ze alkoholizm w narodzie silny, to powiedz mi co NIECODZIENNEGO jest w tym, ze ktos sie upil w piatek i wraca do domu autobusem miejskim ? Daj ludziom zyc... Jakby sie awanturowal czy cos to co innego

I wiesz co?

@crouch3r: Tez nie mam nic przeciwko jak ktoś spokojnie wraca autobusem z imprezy, nie lubię tylko jak ktoś w autobusie pije piwo, już nie raz nie dwa widziałem, jak jegomościowi na rauszu piwo wypada z ręki i radośnie się rozlewa po autobusie, a jegomość zamiast podnieść to albo olewa to albo otwiera drugie i jeszcze klnie jak szewc. Komunikacja miejska w szczecinie to nie kolej transsyberyjska,żeby nie wytrzymać tych 20 minut
@crouch3r: jak ktoś z imprezy wraca to niech wraca, niech się bawią i cały tydzień, problemem jest raczej to, że Ci państwo i im podobni piją w autobusach. Rozumiem po 22 się zdążą częściej.. ale dziś jechałam po 6, a jakiś jegomość sobie piwko golnął i sru do pracy na maszyny. Taki problem tych dzielnic, że nieraz strach jechać, jeden się awanturował nie będzie jak mu uwagę zwrócisz, a drugi Ci