Wpis z mikrobloga

@pipun: Potestuj w swojej lokalizacji. Ja u siebie przy agregacji 800, 1800 i 2600 mam o 3 w nocy 239 Mbps :) A w normalnych warunkach, na codzień, 60-80. Wszystko zależy od obciążenia stacji i dostępnych pasm w okolicy.

Nie odpowiadam w oryginalnym wątku, bo @TomdeX chyba się obraził, że śmiałem twierdzić, że napisał tekścik na poziomie gimbazy, a cieszy się z niego jak z doktoratu i dał mnie na #czarnolisto

#lte #siecikomorkowe #gsm #tmobile #orange
Pobierz n.....l - @pipun: Potestuj w swojej lokalizacji. Ja u siebie przy agregacji 800, 1800...
źródło: comment_J81WGjSREjydvGx0FElhkov5Xqsr79ex.jpg
  • 4
@nabavzbjl: tamten tekst to żart, ale tak na prawdę 60 mbps to już spoko net i spokojnie da się z nim żyć, ja obecnie w rbm mam 40 mbps i jestem bardzo zadowlony. No a gratki za 239, to już cały internet można ściągać
@ElCidX:

Oczywiście, że żart, fakt, że wykopało to tyle osób utwierdza mnie w przekonaniu, że jeden z moich pomysłów na biznes może jednak, wbrew moim przewidywaniom, być strzałem w dziesiątkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wracając do sedna - jasne, że tak. Tak naprawdę już 30 Mbps spokojnie wystarczy dla wymagającego, pojedynczego użytkownika, czy małego gospodarstwa domowego (zakładając, że streamy 4K nie chodzą na dwóch tv jednocześnie)