Wpis z mikrobloga

UWAGA to jest wpis spekulacyjny

Wiadomo że na nadchodzącym szczycie G20 będzie omawiana sprawa kryptowalut, wiadomo że największy nacisk ma iść na pranie pieniędzy i wspieranie terroryzmu - anti-money laundering (AML)

Doszły do mnie plotki że ma być poddane pod głosowanie ustawa nakazująca usunięcie z giełd krajów G20 (prawie wszystkie liczące się kraje) anonimowych kryptowalut typu Monero, Dash etc..

Wiadomo jak to plotki mogą się potwierdzić mogą nie. Jak myślicie jak zareaguje rynek na taką informację? Chodzi mi o cenę BTC bo to co się stanie z ceną Monero to łatwo przewidzieć.

#bitcoin #kryptowaluty #monero
  • 17
I @dla_zabawy: Czyli ada wystrzeli w kosmos, między inny po to ją stworzyli by była najbardziej przejrzysta i krystaliczna, jestem zapakowany jak byla po 1,2 $, musi wystrzelic po g20 :), pakować sie w ade radzę jak jest w mega promocjo teraz ;)
P. S kiedy to g20 bo nie chce mi sie szukac
@dla_zabawy: I niech sobie usuwają z giełd Monero lub Dash. Na co komu giełdy? To krypto nie można obracać poza tradycyjną giełdą? Można. Są giełdy zdecentralizowane. Taka blokada tylko przyspieszy prace nad kolejnymi tego typu projektami.
Są chyba też projekty portfeli i coinów gdzie można wymieniać krypto między użytkownikami, bez pośrednictwa kogokolwiek.

Najlepiej to nie rozsiewać plotek, bo robi się tylko zamęt. Poczekamy na szczyt i wszystko się wyjaśni.

Jak
@2564: Zawsze jest i będzie ale poczytaj co się dzieje w krajach gdzie prawo działa jakie kary ludzie podostawali i jak się teraz wszyscy trzęsą. W Polsce też było głośno o pozwach i konfiskatach komputerów.