Wpis z mikrobloga

  • 5
Kazdemu polecam taki detoks. Mialem podobnie kilka miesięcy temu i to prawie chill jak wyjazd w Bieszczady. Nie patrzysz odruchowo w telefon bo nic tam nie ma gdy nikt nie dzwoni. Zadnych aplikacji, zbednych powiadomień, aktualizacji w tle. I ten szok gdy kilkuletni telefon a bateria trzyma 8 dni. Czujecie to? 8 dni. Ktos jeszcze to pamieta? 8 dni bez ladowania. A potem powrot do smarta i jakby ktos w ryja dal.
  • Odpowiedz
@Bossy: skoro czujesz taki chill po przejściu na stary telefon to może po prostu odinstaluj niepotrzebne aplikacje i wyłącz internet?

Używanie starych telefonów to jakaś totalna porażka, jak taki polezał kilka lat to bateria trzyma tyle co i w smartfonie, pisanie smsów to katorga a gdy faktycznie potrzebujesz naładować ten telefon to musisz mieć przy sobie swoją jedyną i niepowtarzalną ładowarkę, bo przecież nie było przejściówek. Nie wspominając już o książce
  • Odpowiedz
@cder: Od czego tu odpoczywać, smartfon to bardzo dobre narzędzie dające możliwości, wygodę i profity których wcześniej nie było, dzięki nim żyje się lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: bo ja wiem. Kiedyś jak było rodzinne spotkanie czy ze znajomymi to nikt nie grał na telefonie, nie pisał na messengerze itd
  • Odpowiedz
@cder: To zjawisko nie dotyczyło przecież tylko smartfonów, ale i komórek. Tyle że zamiast pisana na msg pisało się smsy.
W każdym razie nie wszędzie tak jest, zależy od wychowania, a co do znajomych to zależy od znajomych :D
Nawet jeżeli to uciążliwe bo zdarza się to przecież kropla w morzu, i atuty totalnie to przyćmiewają.
  • Odpowiedz
KURŁA KIEDYŚ TO BYŁY TELEFONY NIE TRZA BYŁO ŁADOWAĆ CIĄGLE I W OGÓLE #!$%@? NA NICH BYŁO TELEFON TO MA BYĆ TELEFON A NIE KOMPJUTER
  • Odpowiedz
@r5678 tak samo jak wszystko w nadmiarze szkodzi. Niektórym chodzi o to że smartfon czasami staje się wszystkim co masz i większość dnia to wpatrywanie sie w ekran dlatego proponują detoks
  • Odpowiedz
@cder: sranie w banie. 7 lat korzystałem ze stausieńkiego Samsunga Monte i przesiadłem się na smarfona kilka miechów temu. Nie ma co gadać, jest wygodniej i lepiej w #!$%@?. Wystarczy się kontrolować i nie scrollować bez sensu pożeraczy czasu i mamy zajebiste narzędzie.
  • Odpowiedz
@token: A czemu miałaby nie działać? Instalj Operę Mini i będziesz mógł normalnie przeglądać Internet.

pisanie smsów to katorga

@MadIen: Przecież klawiatura fizyczna jest milion razy wygodniejsza od ekranowej.
  • Odpowiedz