Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Przygotowuję projekty pracy inżynierskiej. Ale i pracuję racja, ciężka praca uczy szacunku do pieniądza, ale też kształtuje charakter ;) Z tego co widzę liskowi nic się nie "jebło" bo sprawdzam dość regularnie, github, twitter, reddit i inne fora. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Lisek77: Aha a - 70% od konfy to żadna tragedia. Powodzenia inwestorze :) Jeśli w dalszym ciągu nie potrafi krytycznie podejść do tego gówno projektu, to daj se spokój z tym inżynierem bo z myśleniem ci nie idzie. Ja też byłem takim frajerem w listopadzie, ale no właśnie, byłem.
@cwlmod: Więc opierasz wartość projektu na podstawie ceny? 40$ super projekt 13$ to shitcoin? :) Już lecę sprzedawać! :)
Nie włożyłem wszystkiego co mam, nie brałem kredytu, jedynie to co mogę bez problemu stracić. Więc nie interesuje mnie obecna cena, bez produktu, przy spadającym btc i całym marketcupie. Sprzedam najwcześniej pod koniec roku, jak pisałem wielokrotnie. I sprawdzam te fora praktycznie codziennie widzę, że się rozwijają, przyjmują nowych ludzi, bardzo wysoka
@cwlmod: Koniecznie musisz mnie obrażać "wkładać penisa w usta" wyzywać od idiotów, żeby Twój przekaz był mocniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po Twoim sposobie wypowiadania się, nigdy bym nie brał na poważnie Twoich porad.

Zawsze znajdzie się frajer, który uwierzy w marketing liska


Nie wiem skąd bierzesz informacje, że dałem się zbajerować marketingowi, opieram się głównie na github i opiniach developerów, programistów.

Inne projekty sa w bardziej
@Lisek77: Odpisałem ci, bo tylko podejrzewałem, że jesteś idiotą. Teraz mam już pewność. Tylko idiota jest ślepy na argumenty i będzie wskazywał paluch: "oo patrzcie, on mnie obraża".

Powodzenia w życiu. Przy następnej pompie dam ci znać kiedy będzie szczyt to ci odsprzedam moje liski skoro tak lubisz holdowac. :D
@cwlmod:

Odpisałem ci, bo tylko podejrzewałem, że jesteś idiotą. Teraz mam już pewność.


Myślę, że każdy wyrobi sobie własną opinię ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tylko idiota jest ślepy na argumenty


Twoim jedynym argumentem, jest to, że nie wydali jeszcze produktu i nie dotrzymali terminów. I dyskutowaliśmy o tym już wielokrotnie.

będzie wskazywał paluch: "oo patrzcie, on mnie obraża".


Zwyzywałeś mnie i to konkretnie i jeszcze masz pretensje,
Twoim jedynym argumentem, jest to, że nie wydali jeszcze produktu i nie dotrzymali terminów. I dyskutowaliśmy o tym już wielokrotnie.


@Rihter: Teraz już rozumiem czemu ich wyśmiewasz. Im się wydaje że im więcej piszą w obronie liska tym więcej commitów w githubie się pojawia :D
@PrezesWykopu Ja mam ból dupy? Przeciez sprawdzilo sie prawie wszystko to co napisalem. Było sporo ataków persolonalnych w moją strone wiec teraz pozwol ze sobie troche odbije.
@Rihter Nawet syn Janusza i Grażyny nic nie krzyczy :(, a ostatnio mnie od idiotów i palantów wyzywał jak mu powiedziałem że kasę wtopił.
@Rihter:

Koledzy @_Lisek77 i @_LiskPoland_pl stracili mowe po sukcesie jakim był relaunch bo nie widać żeby coś pisali pod tagiem #lisk #kryptowaluty


Nie stracili mowy, tylko mają trochę rzeczy do zrobienia w codziennym, życiu.
Nikt mi nie płaci za wstawianie postów tutaj nt. projektu Lisk, więc robię to kiedy mogę, a ostatnio uwierz mi, że brakuje mi bardzo czasu, ze względu na rodzinę i obowiązki w pracy. Zaniedbuję inne kanały komunikacyjne