Wpis z mikrobloga

#webdev #naukaprogramowania
Mircy co sądzicie o takiej książce?
książka

Chciałbym naklepać pewną stronę dla siebie, a brak mi jakiejkolwiek wiedzy z tej dziedziny.
Wiem, że najpierw musi powstać szkielet na html i ozdobniki na CSS. Czy ta książka pomoże mi się z tym zapoznać? Chce mieć wstęp zanim pójdę w naukę dodawania bajerów ;D
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fakeuer: Książka ma taką zaletę, że nic Cię wokół nie rozprasza, ale wadę w postaci albo "suchego" studiowania co tam jest albo przechodzenia między książką, a komputerem, co powoduje, że wspomniana zaleta traci znaczenie.

Przejdź np. http://www.kurshtml.edu.pl/html/zielony.html i jestem pewny, że znacznie sprawniej zagłębisz się w tajniki podstaw tworzenia stron.

www.w3schools.com jest świetne do przypominania sobie o różnych rzeczach, sprawdzenia itp. Sam po 10 latach w branży czasem sprawdzam coś
  • Odpowiedz
@golson: Niektórzy wolą jednak poczytać coś na papierze, zamiast ciągle gapić się w ekran. Ja kupuję w #!$%@? książek (zazwyczaj używane, za psi grosz) mimo że wszystko mam w sieci.
  • Odpowiedz
@idiot No i w porządku, nie ma w tym nic złego. Jednak wciąż wolę polecić przeszukiwanie zasobów Internetowych, chociażby ze względu na wspomniana wcześniej aktualność materiałów. Ale jeśli Ty wolisz książki, to mnie nic do tego ;)
  • Odpowiedz
Ale jeśli Ty wolisz książki, to mnie nic do tego ;)


@golson: No ja się bardzo cieszę :). Po prostu pozwoliłem sobie odpowiedzieć na pytanie jakie zadałeś.
  • Odpowiedz