Wpis z mikrobloga

  • 1
@Pecador typowe wykopki są typowe, nawet mi się nie chciało czytać komentarzy tak od połowy tego wpisu. xD

Szerokości Mirku i nie daj sobie wmówić, że #!$%@? zrobiłeś, bo nie kupiłeś jakiegoś koreańskiego badziewia. ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@trololo55 auto jest po windykacji leasingu...tez podobno ktoś z branży nim jezdzil... Póki co idzie dobrze, a nie chciałbym utopić wkładu i rat leasingowych aby później w razie wtopy nic nie odzyskac. Zaraz się zleca wynikowe eksperty, ale taki jest mój świadomy wybor
  • Odpowiedz
@Pecador: Wiem, że nic mi do tego na co wydajesz kase, ale przy takich zarobkach auto za 200k ? Przecież to aż 8 pełnych pensji.
  • Odpowiedz
@Pecador: Chlodno myśląć lepiej po prostu poszukać czegoś bez problemów. Ale widać musiało Ci się to auto bardzo spodobać skoro zdecydowałeś się dopłacić prawie 20k ;) Niech służy, szerokości
  • Odpowiedz
Dobre ma wyposażenie opcjonalne:)


@Pecador: Możesz rozwinąć? Pytam bo mimo wszystko cena wydaje się wysoka - też kupowałem roczne A4 ale kosztowało ok 120k. Ciekawym co tak podbija cenę. :)
  • Odpowiedz
@Pecador Aczwóreczka zajebiste auto, gratki. Śmiać mi się chce z mireczków, co krytykują twój wybór i co to by oni nie kupili za 200k, a 99% z nich to nie będzie miało takiego dylematu nigdy xDDD
  • Odpowiedz
@Pecador: w skrócie cały przekrój naszego społeczeństwa w komentarzach pod Twoim wpisem. Widać, jak niejednego odbyt piecze.
Ja jeżdżę autem które jest warte mniej więcej tyle, co nowy komplet opon do Twojego ;) Ale nie buldupię z tego powodu. Zazdroszczę, owszem. Ale jeśli uczciwie na nie zapracowałeś, dokonałeś świadomego wyboru tego egzemplarza to gratuluję i ciesz się nim jak najdłużej.
Nie rozumiem, w czym mają problem krytykujacy Twój wybór.
  • Odpowiedz