Wpis z mikrobloga

@Pecador: Sprawdza się super szczególnie w długiej trasie. U mnie też 190 koni tyle że w dieslu. Napisałeś że wersja ultra czyli bez quattro. Nie brakuje ci trakcji na światłach (bo mi tak)? Jak dałeś 200k za rocznego to musi być full opcja chyba...
  • Odpowiedz
@Pecador: no to teraz proszę powiedzieć co masz lepszego niż jeden z moich Mercedesów - w211 E320 CDI V6. Wyposażenie: Tapicerka skórzana, klimatyzacja czterostrefowa, drewniana kierownica, podgrzewane fotele, zmieniarka na 6CD, wejście AUX na Jacka, duza nawigacja, nagłośnienie Harman/Kardon (12 głośników), zawieszenie Airmatic z 4 trybami do wyboru, Sport Pakiet - lepsze hamulce i zawieszenie, do tego inny zderzak i tłumik dwie rury, lampy bi-xenony skrętne, parktroniki przód i tył, tempomat
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Oj Mireczku. Nie wiem do czego ty zmierzasz, ale ja nie mam zamiaru wdawać się w rozmowy rodem z piasakownicy, mające udowodnić wyższość jednej łopatki do piasku nad drugą. Cieszę się Twoim szczęściem, że masz takie wypasione auto/auta. Ja się cieszę swoim i swoim szczęściem chciałem się pochwalić pod tagiem ku temu stworzonym :)
  • Odpowiedz
  • 0
Gratuluję, ciekawe tylko skąd wziął na to pieniążki pewnie złodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Pecador: mówisz, że nie masz dużej mocy, ale za to wyposażenie bardzo dobre. Proszę więc o wypisanie tego wyposażenia w celu porównania do auta z roku 2008 wartego max 40k. Czy jest coś w tym dziwnego?
  • Odpowiedz