Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv #danielmagical
#patostreamy

Wykopki, nie bądźcie kretynami. Nie #!$%@? się w żadne popieranie Adriana Polaka bo to kretyn i wypromujemy kolejnego debila, którego sami będziemy zwalczać. Musimy być samowystarczalni, na #gural sami coś znajdziemy, już zaczęła się nagonka na tego peta. #bystrzaktv też się doigra, ale nie możemy zawierać sojuszu z żadnymi jutuberami. Bo potem "urodzimy" jakiegoś uposledzonego, jak plastuś, wypromowany przez boxdela. Człowiek, który nic nie wniósł na YT, jest zwykłym tępakiem.

Nie wyrażam na to zgody.
  • 21
  • Odpowiedz
ż zaczęła się nagonka na tego peta. #bystrzaktv też się doigra, ale nie możemy zawierać sojuszu z żadnymi jutuberami. Bo potem "urodzimy" jakiegoś uposledzonego, jak plastuś, wypromowany przez boxdela. Człowiek, który nic nie wniósł na YT, jest zwykłym tępakiem.


@kacperinjo: dokładnie ja jestem nowy od wczoraj ale też się na to nie zgadzam
  • Odpowiedz
@kacperinjo: szczerze to wole tego polaka niz tego bystrzaka gurala rafona i tuschnika jeszcze cieszy to ze Adrian juz raz guralka poskladal i chyba bedzie drugi raz bity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kacperinjo: z jednej strony zbiję z Tobą piątkę. Z drugiej strony, czemu nie dać boosta komuś z kim i tak można później walczyć. Zapiszemy sobie "go" w notesiku i wrócimy za pół roku jak nabierze puców w tubie.

Dicens nisi omitterent paedophile tempus.
(wt.: Poza tym twierdzę, że pedofil powinien zejść ze sceny.)
  • Odpowiedz
@blackuGT: masz trochę racji ale pamiętaj, że gość ma też swoją publikę.

Dicens nisi omitterent paedophile tempus.
(wt.: Poza tym twierdzę, że pedofil powinien zejść ze sceny.)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamahll z całym szacunkiem, ale ten gość niewiele różni sie od plastusia.

Kiedy wykop za nim pójdzie, urodzi się kolejny upośledzony jutuberami, jak plastuś i znowu będziemy szukać "marionetki" na powstrzymanie tej karuzeli?! Trzeba to załatwić w inny sposób. Jutuberzy się nas boją.
  • Odpowiedz
@kacperinjo: rozumiem, że piszesz odnośnie bystrzaka? Nie wiem kto jest jego publiką, ale ta publika napycha mu kabzę.

Dicens nisi omitterent paedophile tempus.
(wt.: Poza tym twierdzę, że pedofil powinien zejść ze sceny.)
  • Odpowiedz
  • 2
@AShans dokładnie.

Mam pewien pomysł. Jak znajdą się chetni do pomocy i uczestnictwa w programie to postaram się to szybko załatwić.( ͡º ͜ʖ͡º) Na razie nie chce zdradzać szczegółów.

Jeśli ma ktoś ochotę uzdrowić polskie strimy to dajcie cynk na PW. Postaram się wyjaśnić na dniach.
  • Odpowiedz