Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mija mój 13 dzien. Zaczynam się gapić na loszki w banie. Muszę przyznać że czuje ogromny pociąg do prawie każdej ładniejszej (czuje że mógłbym zagadywac) i one nawet na mnie miło zerkają. Mimo tego że chcica jest zaczynam patrzeć na nie jak na ludzi, a nie worki na spermę.

Miałem dzisiaj sen przegrywa. Śniło mi się że ogladałem filmy jak ludzie uprawiają seks. Drugi raz podczas tego chalangu.

Chyba zacznę spać z męska podpaską. Boję się policji i chciałbym zminimalizować straty na pościeli (no i po co mamie roboty dokładać)
#nofapchallenge
  • 8
@etatysta: mam na myśli papier toaletowy włożony do gaci.
Ty tak serio myślałeś że podpaski będę kupował. Nawet nie wiem jak by to spermę wchlanialo. A wiem że papier toaletowy dobrze przyjmuje nasienie.
@Mr_George: zawsze śpię w gaciach, ale kiedyś miałem polucje (raz w życiu i to nie podczas nofapu, co najdziwniejsze) i mi przesiąkło i lekko pobrudzilo przescieradlo. Dlatego pomyślałem o dodatkowej ochronie.
Kurde... Naogladalem się tych tyleczkow na mieście... Było trzeba nie oglądać się za loszkami. Będzie coraz gorzej bo będzie coraz cieplej.