Wpis z mikrobloga

I jak tam #igrzyskaatencjuszek @ORMO-26? Miały być pełne kultury i na poziomie, a w komentarzach i wpisach co? Naśmiewanie się z wagi @LadyMartini, wyzwanie różowych od "szlaufów", "idiotek" czy nawet od "k*rew". Gdzie ta kultura i zabawa? Zresztą wystarczy przejrzeć tag. Najwięcej piszą ludzie pokroju @Kotel_ @szpecek @mDick, @ostrvljanka czy @pizza-eco, którzy chyba nie mają poza igrzyskami żadnego sensu ani celu w życiu. Szkoda.

Idziemy dalej
Użytkownik @Kerwis świergocze: "za pysk tamte k*rwy powinny być brane. Nie ma że nie chce"

@MalinowaPanna, która ostatni raz uaktywniła się przy aferze z Hannahallą teraz wrzucała wpis z epitetami pokroju "tępe dzidy" i "piździska", żeby zawołać atencyjnie "patrzcie na mnie, jestem inna niż wszystkie, dobrze tak tym z kijem w dupie". Zobaczcie sobie jej content - ostatni post sprzed roku z tekstami o atencyjnych dziwkach i z ogólnym przesłaniem "ośmieliłyście się pisać na tym portalu, więc macie na co zasłużyłyście atencjuszki". Pewnie #falszywyrozowy

@Hannahalla szkoda strzępić ryja. Sama usuwała konto i wygrażała się policją, dostawała nawet bany za obrażanie tych, którzy pisali o niej niepochlebnie, a teraz pisze, że jako moderator będzie odrzucać wszystkie zgłoszenia o treści "atakuje mnie" i jeszcze zgłaszała do konkursu inne różowe wbrew ich woli jak mniemam. Rozumiem, że chcesz to wygrać, ale czemu kosztem innych?

@caos pod każdym wpisem się "chwalisz", że masz 3/4 różowych na czarnej liście, to jakiś autorski skrypt czy po prostu lubisz się popisywać głupotą?

@Kuplerstwo co to za poziom, żeby wołać kogoś do tekstu "jak ja jej k*rwa nienawidzę"? No no

@Dzolejro cytuje twoje złote myśli "Spamować gównowpisami każda umie a jak trzeba ponieść konsekwencje to nagle ryj w poduchę i płacz".
Czego konsekwencje mają ponosić? Jaką karę chcesz im wymierzyć za pisanie pod tagiem #gownowpis, który możesz bez problemu dać na czarną listę?

Użytkownik @Nagor "z tymi atencjuszkami to jest tak, że wystarczy wrzucić ich profile na insta i fb żeby raz na zawsze się ich pozbyć. Do dziś krążą fotki uzębienia IspitOnYourGrave w niektórych memach".
Łatwiej wystalkować niż dać na czarną listę? No fajnie tam masz na chacie

@top_czipsy ty to się dzieckiem zajmij, bo podobno posiadasz, a nie się emocjonujesz igrzyskami atencjuszek.

Gdzie jest @Moderacja, gdzie @a__s, która pieczołowicie usuwała swoje zdjęcia w zbożu? Czemu nie reagują? Czekacie aż zaczną latać fotki użytkowniczek jak na ostatniej aferze?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw ##!$%@?
V.....E - I jak tam #igrzyskaatencjuszek @ORMO-26? Miały być pełne kultury i na pozio...

źródło: comment_pYhFO9U5wjUAmHAVT16WUz8NXv3apgOB.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
Najwięcej piszą ludzie pokroju @Kotel_


@VAPORWAVE: dodałem bodaj 3 wpisy xD Zresztą w ramach przeprosin za publiczne szkalowanie @ORMO-26 (nie byłem za bardzo w temacie skąd takie decyzje) zaproponowałem napisanie skryptu, który podsumuje aktywność uczestniczek na mikroblogu.
  • Odpowiedz