Wpis z mikrobloga

@czolgistka93: @Qzka: jedyne sensowne skorzystanie z tej promki to obczajka szaf przed promocją i zamówienie online, wtedy macie niezmacane i bez mordobicia.

Któraś różowa poleci fajny eyeliner brązowy dostępny w rossku? Najlepiej w żelu, bo innymi nie umiem? Używałam longstay z Golden Rose, ale wycofali, a był idealny. ( ͡° ʖ̯ ͡°) @scharlottka: może opka coś podpowie? :)
@Qzka: @Heheszkara: dokładnie, nikt się nie każe przepychac z karynami, obczajka, zamówienie online i odbiór w sklepie :D
Eyeliner najlepszy na świecie mam płynny z wibo za jakieś grosze, ale nie mam pojęcia, czy mają brązowy. Ja szukam kobaltowego. :D Wiele dziewczyn poleca cienie color tattoo z Maybelline albo Rimmela (zawsze mi się mylą te dwie marki) jako zamiennik eyelinera lub jako wypełniacz do brwi.
@Caarolin: ja polecam podklad lirene perfect tone, tusz volume million lashes so couture, rozswietlacz wibo diamond, a tak to sama chetnie sie dowiem, bo wczesniej bylo mi nie po drodze z rossmannowskimi markami, ale moze cos dobrego maja
@scharlottka: wczesnie, ja kojarzylam, ze to w maju. A wiesz moze kiedy maja na pielegnacje?
@Naciass właśnie wolałabym kupić sobie parę takich samych szamponów Jantar, zamiast tego kupiłam 2 różne plus jakieś bzdety, które w ogóle nie były mi potrzebne xD
@scharlottka: Słuchajcie to teraz ja pisze: jest jakiś dobry bronzer w rossmanie w chłodnym i jasnym odcieniu, setting spray i kredka do brwi w chłodnym odcieniu, która będzie miała precyzyjną końcówkę i nie będzie woskowa?
W ogole ale sie jaram, bo akurat będę wtedy w Polsce XD
Wszystkim polecam KONIECZNIE spróbować szminkę w płynie z Lovely extra lasting, szczególnie w kolorze czerwonym. Normalnie sztos, można jeść, pić, całować się przez cały