Wpis z mikrobloga

gurala oglądałem systematycznie jakoś od tych streamów z Madzią, miesięczny stream też był spoko. Gość sie #!$%@?ł jakoś po tym biwaku. Jak walił disslike'i to w sumie mnie to śmieszyło, szczególnie z tym DamianemPL czy jakoś tak od Fify. Teraz gość jest żenujący, boi sie #!$%@?ć coś bo Wy wykopowicze (chyba dobrze odmieniłem) zmieszacie go z błotem (I K^@#^A BARDZO DOBRZE, BO SIĘ #!$%@?Ą STAŁ A NIE ZADYMIARZEM). Tak jak go lubiłem, tak teraz nie mogę go oglądać, bo tylko płacze jaki ten wykop jest zły, liże dupe Boxdelowi i ogólnie pała z niego wyszła jakiej sie nie spodziewałem. Pozdro wykop, Wasza siła jest zdumiewająca:)
#gural
  • 3
@niemaszglowy: nie #!$%@?, bo oglądanie tego gówna na youtube pokroju gurala i reszty patusów to chyba najgorsza z możliwych rozrywek o ile tak to można nazwać. Tych kretynów powinni zamykać w ośrodkach dla psychicznie chorych. Czy Wy ludzie smarujący się do tego szajsu faktycznie macie tak spaprane życie osobiste, że jedyne co was klepie po resztkach szarych komórek to ludzie żebrający o 2 zł na piwo przed komputerem? Co dalej? Marnujecie