Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Moja różowa kategorycznie stwierdziła, że chce się ze mną wybrać do klubu dla swingersów :D. I szukam teraz opinii o takich klubach, a chodzi tu konkretnie o Sauna Club w Bielsku-Białej. Nie powiem, bo bardzo mi się podoba ten pomysł, myśleliśmy nawet o osobie do trójkąta, ale wśród znajomych brakuje odpowiednich osób, a ci, którzy by nam pasowali nie są zainteresowani. Z kolei poszukiwania osób obcych to dużo czasu, dużo organizacji i duże ryzyko niewypału. Pomijając zresztą stado napalonych desperatów, stąd pomysł na klub.

Interesują mnie przede wszystkim opinie osób, które w takich klubach były i opinie o tym konkretnie klubie. Możemy też zgadać się na PW, ale póki co nie chcę ujawniać swoich personaliów, kto widział co się dzieje na tagu #wgw ten rozumie.

Kilka pytań kluczowych dla osób, które chciałyby odpowiedzieć anonimowo:
1. To będzie nasza pierwsza wizyta, lepiej zatem wybrać się w tygodniu, gdzie powinno być bardziej kameralnie czy w weekend?
2. To co mnie nurtuje, to kwestia higieny i bezpieczeństwa w takich miejscach. Wszyscy lub większość używają prezerwatyw? Jest jakaś selekcja, no nie wiem, badania? xD
3. Czy wejdzie generalnie każda para czy "osób z ryjem 1/10 nie bierzemy"?
4. Jak wyglądają ludzie w takich miejscach? To są tak zwane normixy, ludzie super wypasieni, super obrzydliwi, mieszanka? My byśmy się zaliczyli raczej do normixów, chcemy się dobrze pobawić, bez wydziwiania i wymagań ze strony innych i bez stada nachalnych benizów dookoła.
5. Jak łatwo nowym osobom wbić się w towarzystwo, jest tam dużo kółek wzajemnej adoracji czy raczej wszyscy nowi są mile widziani, pogodnie przyjęci, oprowadzeni itd.?
6. Ile hajsu można zostawić w takim miejscu? Spotkałem się z informacją, że wiele takich klubów w cenie biletu zawiera też drinki, ale powiedzmy sobie szczerze, że cena 70 zł za parę to niewiele, a nie chciałbym też zostawić 2 tysi, bo wódka z colą to 50 zł.

Jeśli znajdą się tu jakieś pary-bywalcy klubu wymienionego powyżej, to bardzo chętnie pogadam na PW.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 19
  • Odpowiedz
WalecznyStarzec: >myśleliśmy nawet o osobie do trójkąta, ale wśród znajomych brakuje odpowiednich osób, a ci, którzy by nam pasowali nie są zainteresowani.
O maj gad....

To co mnie nurtuje, to kwestia higieny i bezpieczeństwa w takich miejscach. Wszyscy lub większość używają prezerwatyw? Jest jakaś selekcja, no nie wiem, badania? xD

Zbadasz się potem. W końcu twoja kobieta zażądała rozrywki, wiec nie dyskutuj o badaniach tylko idź.
A tak na serio, jak
  • Odpowiedz
OP: @frytex2: Przepraszam za podejrzliwość, ale jeśli możesz to skorzystaj z opcji "Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną ". Śledzę co się tam dzieje i czytam, ale sam widzisz co się tu już #!$%@?ło, wolę zachować podejrzliwość i dystans, bo białorycerze nie śpią.

@sops: Spodziewam się jazdy, takie życie, ale pewnie będzie słabo jednak, bo nie ma pic-related ( ͡° ͜ʖ ͡°). Strony
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

OP a to z portalami i uzytkownikami to zalezy jak sie trafi raz lepiej a raz gorzej¯\_(ツ)_/¯ To idzcie i sie bawcie. Tak jak mowisz najwyzej wyjdziecie jak sie nie spodoba. Czy jest tam higienicznie? Nie wiem, nie pracuje tam, nie chodze na kontrole sanepidu.

@czar_Pekla: Nie moge znalezc kopii( ͡° ʖ̯ ͡°) Bierzesz chlopa idziecie i eksperymentujecie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZepsutyStulejarz: 1
Lepiej w weekend. Więcej osób, więc większy wybór.

2.
Prezerwatywy zalecane, przez większość, ale licz się z tym, że faceci zwykle wolą bez gumki i zdarzają się tacy, co jej unikają.
Zapomnij o badaniach :) Jak się źle ubierasz, to możesz się przeziębić :)

3. 1/10 nie wejdzie, ale 2/10 już tak, ale to nie problem. Po prostu unikasz delikwenta skoro ci nie odpowiada.

4. Mieszanka. Pamietaj, że w
  • Odpowiedz
AgresywnaKrowa: Bywam z koleżankami i dziewczyną w warszawskiej lavie i z doświadczenia:
-wszyscy absolutnie zawsze używają prezerwatyw, bez wyjątków
-single bywają natarczywi, warto zatem bywać na imprezach, gdzie nie mają wstępu
-o selekcji nie słyszałem ale raczej nie wpuszczają każdego (ale bardziej w kwestii higieny, trzeźwości niż wybrzydzania urodą)
-jest totalny mix atrakcyjności i wieku
-wydawałem 50-100 zł (mam swoją wodę bo tamtejsza jest paskudna więc bez alko)
-ludzie są raczej
  • Odpowiedz