Wpis z mikrobloga

@profesor_kompresor: po ich wpadce z ashwą, rhodiolą raczej kolejne ziołko będzie równie felerne

"Substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej, Coleus forskohlii, DER 100:1, standaryzowany na 10% forskolin,"


10 % forksolina xD - no nieźle

(dobre ekstrakty mają 90 %)

U mnie zbija wodę podobnie co zwykła pokrzywa zebrana z pola/herbat ale 90 % właśnie.
@arkagham: była afera w sieci m.in na FB testosterone.pl i na każdej grupie FB normalnie ludzie co brali jakąkolwiek inną ashwagandę w życiu pisali to samo. KFD ma dużo wtop niestety. No sorry, jeśli coś jest tańsze w detalu niż sam słaby surowiec z chin na alibabie, to wiedz, ze coś się dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) - cudów nie ma. Kilka produktów mają fajnych, które mogą
@berti: nie chodzi mi o to, ze retencja wody ma cokolwiek wspolnego ze spalaniem tluszczu, ale im mniejsza retencja i mniej wody podskornie, tym lepiej w lustrze co dobrze działa na psychikę :D

gdzie mozna kupic produkt o wiekszej zawartosci niz 10%?
@profesor_kompresor i @parowczankreatyny: Uważajcie na tę firmę. Całkowity krzak moim zdaniem - brak danych adresowych, brak zgłoszenia do GIS a tylko w PL mają to 2 firmy (i to koledzy). Poleca IMO szemrane towarzystwo albo dziwne osobniki i to z kodem prowizyjno-rabatowym (więc tłuką na tym niezłą kasę).
Coraz więcej o tym osób pisze. Żadnych badań, nic. Wyjaśniłam Kasahara w innym wątku, widzę że i KFD go nieźle zmaglowało (@arkagham) -