Wpis z mikrobloga

@polek172: superalfa.pl zajmuje się sprowadzaniem na życzenie i handluje tylko Alfami, ale ceny miewają kosmiczne... 1.75 jeszcze u nich chyba nie widziałem, bo pewnie kosztowałaby 60k zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z drugiej strony 1.75 są dość młode, więc może nie tak łatwo się naciąć na skatowany egzemplarz - co najwyżej bity, ale to zawsze będzie loteria. Może poszukaj zagranicą, żeby samemu ściągnąć?
@polek172: Superalfa ma mieszane opinie, poczytaj na forum alfaholików, jest temat o nich. Jak ja szukałem swojej dobrze pisało się o autka.pl i alfafun. Tbi to ogólnie ciężki temat - mało samochodów, zwłaszcza, jeśli szukasz konkretnej wersji. Ja po roku przeglądania ogłoszeń kupiłem od forumowicza. Co ciekawe była to pierwsza 159 z tym silnikiem, jaką oglądałem na żywo. Za dobry egzemplarz trzeba dać ok. 40k.
@polek172: 30k to za mało ma 1.75 - widziałem jak dotąd pojedyncze sztuki w tej cenie i bałbym się o ich stan. Wolałbym chyba 1.9-2.0 gnój w tych pieniądzach.

@SprzedanyNarzeczony: Pewnie że ma mieszane opinie, bo jednak w necie wypowiadają się częściej ci, którzy mają coś negatywnego do powiedzenia. Ja bym ich nie skreślał, bo jednak specjalizują się w Alfach (i to głównie 159), a żadnemu handlarzowi i tak nie