Wpis z mikrobloga

Hejka Fifowe świrki z PS4!

Jestem kapitanem FC Awangardy, czyli ekipy grającej dość ostro w trybie Wirtualne Kluby i szukamy graczy do poszerzenia. Po debiutanckim sezonie w polskiej organizacji FVPA (Fifa Virtual Pro Association), osiągnęliśmy sukces w postaci awansu do II Ligi i nie spoczywamy na laurach.

Szukamy wzmocnień na następujących pozycjach:
-Środkowy obrońca,
-Lewy obrońca,
-Uniwersalny pomocnik do rotacji.

Jeżeli część z Was nie wie z czym to się je, Wirtualne Kluby to tryb, gdzie gra w zamyśle 11 graczy na 11 graczy, każdy kontrolując tylko swojego zawodnika. Jest to świetna zabawa, atmosfera w klubie jest iście kumpelska, a nasz klub to połączenie śmieszków z Awangardy Piłkarskiej, Wykopu (koledzy @gappaz oraz @wajsik ), a także weteranów sceny FVPA, którzy dołaczyli do nas ze względu na kozacką atmosferę.

Szukamy przede wszystkim osoby, która rozumie zamysł gry zespołowej, zrozumie swoją rolę na boisku i będzie wykazywać się RiGCzem. Gramy 3 razy w środku tygodnia, a także w niedzielę. Czasami w piątki gramy również Live Cupy (w ostatnim piątkowym wzięły udział 23 drużyny).

Jeżeli nie masz doświadczenia, ale masz RiGCz, to bez obaw, nauczymy Cię wszystkiego, tylko musisz chcieć i umieć słuchać. No i mieć doświadczenie z Fifą i jej animacjami premium.

Poniżej nasze spotkanie ligowe z minionego sezonu. To jest najlepsze oblicze Fify!

#fifa #fifa18 #fut #ps4 #fvpa
splndid - Hejka Fifowe świrki z PS4!

Jestem kapitanem FC Awangardy, czyli ekipy gr...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@splndid: brzmi fajnie, kiedyś grałem w Football Superstars, na podobnej zasadzie to było, tylko że to bylo takie mmo rpg, gdzie kazdy rozwijal swoja postac, kupowal skille, fajnie jakby fifa poszla w takim kierunka jakims trybem, expienie postaci itd.
  • Odpowiedz
@splndid: o, dzięki za tak ciekawe odpowiedzi. Jeszcze trzy pytanka:
1. W sytuacjach podbramkowych dążycie do podejścia na pewną bramkę z takiego drivena i walenie mniej oczywistych prób uznawane jest za marnowanie sytuacji?
2. Podajecie piłkę zwykłym podaniem, czy tym mocnym?
3. Mniej więcej jaki odsetek podań i strzałów gracie z pierwszej piłki?
  • Odpowiedz
@Bunkier: problem jest taki, że FIFA nie jest stworzona by grać tak jak się gra w prawdziwej piłce :) Staramy się grać sporo po ziemi, nie boimy się podawać do tyłu, cierpliwie konstruować akcji, grać atakiem pozycyjnym. Nadal jednak to jest FIFA i jej zasady, wiec gramy tak, by wygrywac metodami, ktore w Fifie sa ku temu dogodne :)

Ale wiesz, fajny przykład kolegi @wajsik. Damian nie miał
  • Odpowiedz
@Veyn:
1. Staram się chłopakom uzmysłowić to, by unikać skrajności, bo one są niebezpieczne. Jak popadniemy w skrajność, że tylko z pewniaczków strzelamy i wchodzimy do bramki zawsze patrzac czy kolega aby nie ma o wiele lepszej pozycji, mozemy uniknac jakichs dobrych okazji do strzalow z dystansu. Zasada jest prosta - chwalimy się za podjęte dobre decyzje, a jak coś było jeszcze inaczej do zagrania, to mówimy bez pretensji, by
  • Odpowiedz
@splndid: moim zdaniem to najlepszy tryb w fifie, trzeba sie troche ograc i miec z kim grac ale generalnie kozacka sprawa. Sam bym chetnie sie dolaczyl ale niestety xbox ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@splndid: jestem pasywnym członkiem Awangardy, z chęcią z Wami pogram. :)
ok. 500 meczy fut18 rozegranych, czas na 3 mecze powinien sie znalezc ;)
w tym trybie slabo jestem ograny, ale z chęcią poświęcę na to czas. :P
  • Odpowiedz
@splndid: Żałuje mocno że gram na piecu... Uwielbiam grać w tę grę ale samotne zmagania są nudne i meczące, a to mógłby być zajebisty powiew świeżości w grze :D Zazdroszczę i powodzenia :> Jak kiedyś kupie PS4 to się odezwę :D
  • Odpowiedz