Wpis z mikrobloga

Hejka Fifowe świrki z PS4!

Jestem kapitanem FC Awangardy, czyli ekipy grającej dość ostro w trybie Wirtualne Kluby i szukamy graczy do poszerzenia. Po debiutanckim sezonie w polskiej organizacji FVPA (Fifa Virtual Pro Association), osiągnęliśmy sukces w postaci awansu do II Ligi i nie spoczywamy na laurach.

Szukamy wzmocnień na następujących pozycjach:
-Środkowy obrońca,
-Lewy obrońca,
-Uniwersalny pomocnik do rotacji.

Jeżeli część z Was nie wie z czym to się je, Wirtualne Kluby to tryb, gdzie gra w zamyśle 11 graczy na 11 graczy, każdy kontrolując tylko swojego zawodnika. Jest to świetna zabawa, atmosfera w klubie jest iście kumpelska, a nasz klub to połączenie śmieszków z Awangardy Piłkarskiej, Wykopu (koledzy @gappaz oraz @wajsik ), a także weteranów sceny FVPA, którzy dołaczyli do nas ze względu na kozacką atmosferę.

Szukamy przede wszystkim osoby, która rozumie zamysł gry zespołowej, zrozumie swoją rolę na boisku i będzie wykazywać się RiGCzem. Gramy 3 razy w środku tygodnia, a także w niedzielę. Czasami w piątki gramy również Live Cupy (w ostatnim piątkowym wzięły udział 23 drużyny).

Jeżeli nie masz doświadczenia, ale masz RiGCz, to bez obaw, nauczymy Cię wszystkiego, tylko musisz chcieć i umieć słuchać. No i mieć doświadczenie z Fifą i jej animacjami premium.

Poniżej nasze spotkanie ligowe z minionego sezonu. To jest najlepsze oblicze Fify!

#fifa #fifa18 #fut #ps4 #fvpa
splndid - Hejka Fifowe świrki z PS4!

Jestem kapitanem FC Awangardy, czyli ekipy gr...
  • 33
  • Odpowiedz
@Pan_Kartofelek: ja zagrałem 3 mecze towarzyskie w tej Fifie, w dwoch musialem pisac do typow w przerwie by przestali wołać te boty jak #!$%@?, a z trzeciego wyszedlem po prostu. Jaka konsola?
  • Odpowiedz
@splndid: a ten na co na napastniku lata to ma największe skillsy? Skrzydłowi potrafią zaś najlepiej dryblować? Jakie sztuczki są najbardziej użyteczne na tej pozycji Twoim zdaniem? Uważasz ogólnie drybling za użyteczny w tej grze? I najważniejsze: jak się gra bramkarzem? xD
  • Odpowiedz
@Veyn: gramy ustawieniem 41212 bez skrzydłowych, środkowi pomocnicy ustawiają się szerzej w fazie ataku, a bronią bardzo wąsko, jak i cała formacja. To jest akurat nasza taktyka i nasze potrzeby.
Napastnicy mają wykańczać akcję, zgrywąć i brać udział w klepie z ofensywnym pomocnikiem i bokami, każdy z nas umie grać szybko po ziem i to jest klucz do sukcesu w tej Fifie. Większość z nas nawet nie używa sztuczek, bo
  • Odpowiedz
@Bunkier: nie, nasz PO dołączał do nas mając kilkanaście spotkań zagranych i sobie skillował na spokojnie z nami. Brak overalla spokojnie można nadrobić :)
  • Odpowiedz