Wpis z mikrobloga

Czy xiaomu tvbox 4k to prawilny box hdmi? Da się tam postawić #kodi i oglądać filmy przez sieć, połączyć z iptv przez siec itp?

Jaka przesyłkę wybrać? Rejestrowania nierejestrowana czy priorytetowa lub ekspedycja za 1.6 i 6e?

Zwracać na coś uwagę? Typu magazyn sprzedawcy?

#tvbox #xiaomi #chinskiecuda #zakupyzchin
  • 16
  • Odpowiedz
@I-____-I: kodi dziala ok, zamawiaj tylko wersje international MDZ-16-AB. Jedynie co nie dziala poprawnie to HDMI-CEC. Wylaczajac TV wylacza sie box, ale wlaczajac pilotem tv box sie nie wlacza automatycznie(problem znany mozna poszukac na forach). Podobno naprawione w Nougat, ale poki co w wersji beta jest.
  • Odpowiedz
@qwelukasz z tego co pisał "miboy"(to ktoś z Xiaomi co ma kontakt z działem dev) Mibox 3s 4k ma odrazu dostać Oreo z pominięciem Nougata. Ale jak będzie to czas pokaże. Mi jedynie brakuje poprawnej obsługi HDMI CEC. Mam połączony Mibox -> amplituner -> tv. Muszę pamiętać żeby przed każdym odpaleniem uruchomić miboxa z jego pilota, bo jak odpale tv z pilota to ampli i Mibox nie startują.
  • Odpowiedz
@Kecq: szczerze powiem ze nie wiem. Rzadko używam bo cholerstwo z Androidem 8.0 ciezko uruchomic. Wprowadzili błąd z wybudzeniem i po paru godzinach wyłączonego boxa, żeby go uruchomić trzeba odłączyć na chwile zasilanie. Niby naprawiali to, ale u części użytkowników nadal jest ten problem.
  • Odpowiedz