Wpis z mikrobloga

Już za 15 minut dziennik telewizyjny. Proponuję obstawianie dzisiejszych tematów, oto moje propozycje:

- boom gospodarczy dzięki zakazowi handlu - Polacy tłumnie ruszyli do sklepów w sobotę

- zakaz handlu odrodzeniem tradycji i wzmocnieniem więzi rodzinnych - dzięki zamkniętym sklepom Polacy wybrali się na spacery, do kin i restauracji

- wypowiedzi przypadkowych obywateli w duchu patriotyzmu i poparcia dla nowej ustawy, np. "Wszystko się da, przyzwyczaimy się", "Bardzo dobry pomysł, wszyscy muszą odpocząć", "Mam trójkę dzieci, dzięki 500+ nareszcie żyjemy godnie, a dzięki wolnym niedzielom nareszcie mogę spędzić czas z dziećmi"

#zakazhandlu #bekazpisu #bekazprawakow
  • 10
- wypowiedzi przypadkowych obywateli w duchu patriotyzmu i poparcia dla nowej ustawy, np. "Wszystko się da, przyzwyczaimy się", "Bardzo dobry pomysł, wszyscy muszą odpocząć", "Mam trójkę dzieci, dzięki 500+ nareszcie żyjemy godnie, a dzięki wolnym niedzielom nareszcie mogę spędzić czas z dziećmi


@whiteglove: "Na razie można jeszcze kupić oscypka, więc nie jest źle"- Przypadkowy przechodzień na Krupówkach...
@whiteglove: Z twoim myśleniem to tylko prawica i katole. Natomiast po,sld i nowoczesna to na nich tylko lewaki. Zero jedynkowe myślenie. Aż nawet mi się nie chce z tobą rozmawiać:)
@Armage no moment, nic nie napisałam, sam się nakręciłeś i oburzony kończysz dyskusję XD
W tym kraju osoby uważające się za prawicowców popierają PiS i Kukiza (a niedobitki Korwina), udowodnij że jest inaczej.