Wpis z mikrobloga

Korzystałem do tej pory z #listam3u. Szczerze to już nie mam na to siły, często zacina.
Potrzebuję dobrego (cena nie jest aż tak istotna) dostawcy. Zależy mi głównie na kanałach sportowych: canal+ sport, eurosport, eleven, polsat sport etc. Najlepiej w jakości FullHD.
Wczoraj testowałem #rapidtv, ale szczerze to dramat - może pół godziny było ok, a potem jeszcze gorzej niż #listam3u.

Co polecacie? Przeglądałem kanały na #franqie i lista jest bardzo dobra (mnóstwo w jakości FullHD). Ale jak to działa?
Posiadam tv Sony Smart (z Androidem)

#iptv #kodi #franqie #rapidtv #kodiwpigulce
  • 19
  • Odpowiedz
@radd2: na jakim programie sprawdzales, i przez kabel czy wifi? Franki tez ma triala mozesz automatycznie go dostac. Sprawdz sobie 1x22 oni tez na jeden dzien daja próbe
  • Odpowiedz
@johnmorra: W kodi oczywiście. Najpierw Wifi, a potem na kablu.
1x22 zaproponowali mi test w poniedziałek, na weekend nie dają, a to się mija z celem dla mnie..
  • Odpowiedz
@radd2: spróbuj iptvforest.com - 200 kanałów polskich najgorsza jakość to 720p, ogółem jest wybór 720p i 1080p. Szybkość i płynność oraz EPG na wysokim poziomie, taniej niż1x22 bo 10$ na miesiąc ogółem w porównaniu do liostam3u.com jest ogromna różnica - bez problemu dają trial na testy. Znalazłem jeszcze buy-iptv.com ale tu cenowo trochę sporo no i gsetv.eu ale to na jutro do testowania
  • Odpowiedz
ja korzystam z kodi w zakładce sieć mam adres IP i MAC (miniPC podpięty do TV), ale adres mac z routera też powinien dać radę
  • Odpowiedz
@radd2: Ja po teście listy classic u franqie stwierdziłem, że nie potrzebuje takiego wypasu bo potrzebuje w sumie z 10 kanałów i wykupiłem listę leśną. Pierwsze co się stało to kodi scrashował xD bo załadowało ponad 13k kanałów zamiast 7k jak poprzednio i jak się okazało w sumie dla człowieka z PL to ta najtańsza lista jest jakby wypaśniejsza xD Tylko kurde mi ładnie pod kanałami przestało program wyświetlać i
  • Odpowiedz
też właśnie testuje franqie, opcję forrest, też ponad 13k kanałów ale od razu w KODI ustawiłem Polska i mam ok 200, brakuje mi tu dla żony HGTV :/ reszta spoko, jak na 6 euro czyli ok 25 zł, w sumie konkurencyjna to plusx.tv 4$ ale jakość gorsza, ogarnąłeś EPG ?
  • Odpowiedz
@zajecc jak w Kodi ogarnąć to by pokazywało tylko pl? Testowałem to jakiś czas temu, ale moje rpi2 ledwo zipie przy tym jak mi jebnie 13tys kanałów xd
  • Odpowiedz
@troloking: Nie wiedzieć czemu patrzyłem na listę za 10 i 15 euro, a na tej Twojej są właściwie wszystkie potrzebne polskie kanały, dzięki!
Teraz wykupiłem na miesiąc, zobaczymy jak będzie chodzić.
  • Odpowiedz
@radd2: Canal+ sport jest chyba tylko HD z tragicznym bitrate i to 3x xD taki plus, że nie ścina. Tyle, że ja sportu nie oglądam poza tym w tych tysiącach kanałów można znaleźć sobie stream często 1080p@60fps tyle, że w ENG lub na bezczela reddit i acestream
@zajecc:
Nie udało mi się i w sumie nie chce mi się kombinować. Zapodałem adres podpiąłem login+hasło i wystarczy. Mam parę
  • Odpowiedz
@radd2: Mi akurat nie tnie ale na wszystkich C+sport leciał c+sport1 xD Jezu jak ja się ciesze, że jakoś za piłką nie przepadam i oglądam tylko z ziomkiem angielską ligę czasem, bo coś tam się dzieje na tym boisku.
  • Odpowiedz