Wpis z mikrobloga

  • 276
Haha pierwsza niedziela bez handlu a ja już przez nią humor popsuty xD Pomyślałam że zrobię śniadanie mojemu niebieskiemu, takie inne niż wszystkie, ale oczywiście brakuje mi jednego składnika który ogólnie byłyby podstawą tego śniadania. To jest gówno prawda że ludzie spędzają niedzielę na sklepach xD Każdy jedzie do sklepu na godzinę, kupuje to co musi i wraca do domu xD No na pewno teraz każdy będzie niedzielę spędzał ze sobą, na spacerach, na wspólnym oglądaniu telewizji, na grze w karty... Gurwa xD
#zalesie #gorzkiezale
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cytmirka: wszystkie biedronki i inne gówna się cieszą bo w soboty i piątki ludzie robią zakupy jakby miała nadejść apokalipsa a w niedziele pustki były (wiem bo co tydzień chodziłem bo byłem zmuszony przez pracę) a ludzie jak przychodzili to po kilka rzeczy których wcześniej zapomnieli kupić czyli parę osób po kilka rzeczy
  • Odpowiedz
  • 1
@lolek32 No ja też jakoś zwiększonej ilości osób w niedzielę nie widziałam xD Ktoś tam się pluł że ludzie też w galeriach spędzają czas no ale kurde co jest złego w wspólnych zakupach xD
  • Odpowiedz
@cytmirka: wlasnie tez chciałam zrobić angielskie śniadanie, a wczoraj zużyłam cały boczek do gulaszu ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz pozostaje tylko czekać aż zrobi się cieplej i pojawią się te beztroskie spontaniczne niedziele „Zróbmy sobie dzisiaj grilla, ja zrobię sałatkę, a ty skocz po kiełb....a hui”
  • Odpowiedz
@lolek32: u mnie jakoś nie ma szału i nikt się nie rzuca w sklepie, kolejki praktycznie takie same jak były, a nawet mniejsze. Najbardziej boli, że #!$%@? będę miał na coś ochote i będę chciał soie kupić, to jedz gdzies daleko żeby kupić kostkę czekolady, bo tak się rządowi podoba i #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: nie wiem ale znam 5 kobiet które mają rodziny a pracują w sklepach i wszystkie są strasznie szczęśliwe że to weszli bo normalnie nie miały opcji na wolne w niedziele
  • Odpowiedz
@lolek32: a ja znam wiele rodzin, w których rodzice pracują od 10-18 przez 6 dni i niedziela to był jedyny wolny dzień, w którym mogli pójść na zakupy (nie chodzi mi o spozyczwce) także ta komunistyczna ustawa powinna zniknąć tak szybko jak się pojawiła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: nie sklepy są nadal czynne ale te male w których sam szef stanął za ladą więc nie biadol tylko zamiast do Biedry wybierz mały sklep
  • Odpowiedz
@lolek32: i sam zauważ paradoks, dali ustawę i teraz muszę szukac rozwiązania problemu, którego nie było, bo samo go zrobili. Tak samo jest z inspekcjami, wydłużają pracę innym, bo stworzyli problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: problem był ale inny. Wszystkie duże sieciowki to wlasciciele zagraniczne aby sprowadzić więcej kasy do budżetu tamtych zamknęli a małe sklepy których właścicielem jest Polak są otwarte a więc kasa zostaje w państwie wpływy z podatków się zwiększają
  • Odpowiedz
@lolek32: tu nic innego nie pasuje jak „XDD”. Pracownicy też wywozili hajs za granice? Przypomnę tylko, ze to rząd daje im ulgi na podatki :)
  • Odpowiedz
aby sprowadzić więcej kasy do budżetu tamtych zamknęli a małe sklepy których właścicielem jest Polak są otwarte a więc kasa zostaje w państwie wpływy z podatków się zwiększają


@lolek32: xD Jak chcesz to sobie sam przepłacaj. Albo kupuj w biedrze a zaoszczędzone pieniążki oddaj państwu xD

btw. zakaz wyjazdu na wczasy za granicę też wprowadzamy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewaq3000: serio mama robi w takim sklepie i co wejdzie do Biedry,Dino czy Lidla aby pokazuje na te same produkty i mówi "o patrz jacy złodzieje 30gr drożej majo niż u nas" i tak przy naprawdę wielu produktach się utarło już w waszych głowach że tam jest taniej a to nie jest prawdą pojedź sobie i porównaj i się #!$%@? zdziwisz
  • Odpowiedz