Wpis z mikrobloga

@The_Orz: to zależy już od grupy badawczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć zakupy spożywcze, o tyle nie rozumiem zakupów budowlanych, no chyba, że ktoś je cement i popija go rozpuszczalnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@The_Orz: No jak u ciebie nie mają to wszędzie tak musi być. Przed tym durnym zakazem handlu też były hipermarkety pootwierane w tygodniu do 23 nie pisz glupot że ktoś jest tak wielce zarobiony że nie znajdował godziny czasu w tygodniu na zakupy. To co dziś się dzieje to typowe cebulackie zakupy jak przed świętami, gdy janusze i Grażyny pakują pełne kosze żarcia na zapas.
No jak u ciebie nie mają to wszędzie tak musi być. Przed tym durnym zakazem handlu też były hipermarkety pootwierane w tygodniu do 23 nie pisz glupot że ktoś jest tak wielce zarobiony że nie znajdował godziny czasu w tygodniu na zakupy.


Wyobraź sobie, że ludzie po pracy są zmęczeni i rzadko kiedy chce im się iść na zakupy, żeby jeszcze godzinę czy dwie mieć mniej czasu wieczorem.

To co dziś się
Wyobraź sobie, że ludzie po pracy są zmęczeni i rzadko kiedy chce im się iść na zakupy, żeby jeszcze godzinę czy dwie mieć mniej czasu wieczorem.


@rzep: No patrz ja pracuję i robię zakupy normalnie po pracy tak jak miliony innych Polaków. Zresztą w niedziele nie ruszam się z domu chyba że jestem zmuszony. Mi ten zakaz powiewa z tego powodu, ale jestem przeciw z powodów światopoglądowych, tyle w tym temacie.
@Naciass: A dopuszczasz mysl ze takie zakazy i nakazy to komunistyczne wymysly?
I ta ustawa jest tylko dlatego, ze PiSuary maja dlug u Solidarnosci i Rydzyka i nikt tu nie mysli o obywatelach?