Wpis z mikrobloga

Zasada jest prosta - widzisz sianko, wskakujesz na sianko. Nieważne, że jego szczyt jest kilkanaście razy wyżej niż twoje gabaryty.
W końcu jesteś skocznym pieskiem Lenkiem ( ͡ ͜ʖ ͡)


#pieseklenek #psy #pokazpsa #ttb i trochę #dziendobry bo właśnie słońce wyszło i trzeba korzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz matra - Zasada jest prosta - widzisz sianko, wskakujesz na sianko. Nieważne, że jego ...
źródło: comment_bRboCMdZRWVduzOoylWOZnpSXjtycGbl.jpg
  • 19
@khazaddum: no właśnie dla mnie nie szkoda. Szkoda, to że nie ma bramek tam na końcu przy Słowiance. My co weekend spotykamy się w 2-6 psów, więc taka wataha ma miejsce na bezpieczne wybieganie się. Super sprawa. Jedyne co, to właśnie te bramki - nie zejdziesz z terenu lotniska kiedy chcesz, ani żaden napotkany po drodze pies do nas nie dołączy.
Ja za niedługo wybieram się ponownie na lotnisko z drugim
@matra: ...jak to nie ma bramki przy Słowiance? właśnie że jest i to otwarta, całą jesień i pseudo-zimę się tamtędy chodzi kiedy lotnicy mają przerwę w lataniu i przymykają oko na psiarzy... Ty widocznie odwiedzasz ten 'ostatni bastion zieleni' od niedawna i za niedługo się przekonasz o brutalnej prawdzie i czar pryśnie ;)
@glutlamy: nie, wiem o tym jakie ograniczenia mają psiarze (; a bramka faktycznie jest - zreflektowałam się jakiś czas później, że przecież jest tam coś takiego, a dziś sobie to potwierdziłam [;
ale fakt, że po całym lotnisku chadzamy od niedawna, normalnie to po którejś ze stron ogrodzenia, albo na zewnątrz dookoła, albo od wewnątrz do siana/Słowianki i z powrotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie bida jak
@matra: w 'latanym' sezonie nie gonią do godziny 7-8 rano, wtedy można tam spotkać stałą grupę czworonogów, później lotnicy rozkładają swój majdan i potrafią postraszyć mandatem, tylko że takie poranne godziny mogą być dla niektórych śpiochów zaporowe ;)
...pusto jest też w czasie deszczu/mżawki bo i on oblatywaczy blokuje ale wtedy na płytę wychodzą tylko prawdziwe świry - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - a uwierz mi jest ich kilku ;)
a uwierz mi jest ich kilku ;)


@glutlamy: oh co Ty nie powiesz xD niestety posiadanie psa takiego jak mój zmusza mnie nieraz do wyjścia bez względu na pogodę, a na lotnisku już nie raz nie dwa dostałam w dupę czy śnieżycą, czy halnym czy deszczem ( )
mnie 7-8 nie interesuje, bo wtedy mam czas na sikanie psa pod blokiem, picie kawy i jedzenie śniadania,