Wpis z mikrobloga

  • 0
@piwniczak cóż,sprzeczać się o to czy jest wart tej ceny czy nie to można cały dzień,ja osobiście uważam że to przeplacanie i chciałem tylko wiedzieć kiedy w najbliższym czasie cena się obniży
  • Odpowiedz
  • 0
@piwniczak cóż,sprzeczać się o to czy jest wart tej ceny czy nie to można cały dzień,ja osobiście uważam że to przeplacanie i chciałem tylko wiedzieć kiedy w najbliższym czasie cena się obniży
  • Odpowiedz
switch jest juz może od 1,5 roku


@sad_budluck: rok, premiera była 3 marca ;)

dalej trzyma nie opłacalna cene


@sad_budluck: to czy nieopłacalną, to już kwestia mocno dyskusyjna ;)
biorąc pod uwagę wyniki sprzedaży, dla wielu jest bardzo opłacalna :)

chciałem się rozeznać kiedy cena spadnie


@sad_budluck: nie sądzę, by spadła jakoś znacznie w ciągu tego roku
  • Odpowiedz
ja osobiście uważam że to przeplacanie


@sad_budluck: a jakimi kryteriami to oceniłeś? Może to po prostu sprzęt nie dla ciebie. Wyniki sprzedaży wyraźnie pokazują, że jednak stosunek ceny do tego co otrzymujesz jest odpowiedni.
Dla mnie na ten przykład kupowanie dowolnej stacjonarnej konsoli jest "nieopłacalne", bo nie pogram sobie tam gdzie mi się podoba i gdzie mogę w danej chwili i ostatecznie najwięcej gram na switchu właśnie. Także w stosunku ilość
  • Odpowiedz
@sad_budluck: na amazon.de jest za 1250zl skad ta cena 1600?!?. I nie raczej taniej nie bedzie, sledze temac od pol roku. Poza promocjami sklepow, nintendo nie robi zadnych obnizek, a sklep nie odda taniej niz kupil.

@wywijas: chyba bozonarodzeniowych 2020 ( )
  • Odpowiedz
@sad_budluck: nie jestem zwolennikiem Nintendo, ale mam prosta radę - nie kupuj skoro wg Ciebie jest za drogo. Mam nadzieję, że rozwiązalem Twoj problem. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
cóż,sprzeczać się o to czy jest wart tej ceny czy nie to można cały dzień,ja osobiście uważam że to przeplacanie i chciałem tylko wiedzieć kiedy w najbliższym czasie cena się obniży

@sad_budluck: no to nie mam dobrych wiesci. W ciagu kolejnych 5 lat cena nie nowych konsol nie spadnie do 800zl
  • Odpowiedz
@sad_budluck: dla mnie wart był ceny 1600 zł, dla innych widząc po sprzedaży też. Dla ciebie nie? to nie kupuj, poczekaj cierpliwie jak osiągnie taką cenę (pewnie wtedy wyjdzie kolejna konsola od niny). A kiedy będzie jakaś zniżka? Ciągle są, widziałem po 249$ ostatnio czy nawet po 229$
  • Odpowiedz
@sad_budluck: Kupiłem w grudniu w mediamarkcie na wyprzedaży ża 1180zł. Wchu.. przesadziłeś z tym 1600zł.
Trzeba szukać dobrych okazji i tyle.
A to że określiłeś "swoją" cenę jako "chora" oznacza że nie znasz podstaw ekonomii. Jeżeli jest popyt - cena nie spada, jeżeli podaż znacząco przewyższa popyt - czas na znaczące obniżki cen.

Swoją drogą, pokemonów o których wspominałeś nie ma jeszcze na switcha i z rok będzie trzeba na nie
  • Odpowiedz
@bluemusic:
I co ty chcesz na tym emulować ?
Nintendo DS (drastic), psp, ps2 oraz starsze konsole pokroju nesa/snesa ?
Taki emulator gamecuba (dolphin) jest już niegrywalny z racji ch.. wydajności, nawet na tpowych wydajnościowo sprzetach pokroju S8 czy One Plus 5T - które są dwukrotnie droższe od switcha. Sam przerabiałem temat i tylko konsole nintendo nadają się do mobilnego grania.
  • Odpowiedz