Wpis z mikrobloga

@sad_budluck: sprzęt jest wart tyle, ile jesteś w stanie za niego zapłacić. Masz na dzień dobry konsolę stacjonarną i przenośną w jednym. Sprzęt z dwoma kontrolerami na dzien dobry. Każdy z nich ma baterie, moduł bluetooth. Jeden z nich ma kamerę na podczerwień. Konsola ma swoją baterię, dotykowy wyświetlacz. Do tego masz stację dokującą ze swoją elektroniką. Cena nie jest przesadna. Aha ... można kupić ją taniej tylko trzeba poszukać gdzie
@epi 1600 zł za konsole od nintendo która niedługo przejdzie do antyku jak reszta konsol,już wole w bitcoina zainwestować,poprostu nie chcę ładować takiej sumy za sprzęt którego wartość nie powinna przekraczać 800 zl
@epi nie dlatego że tak uważam,to moja prywatna opinia i nie narzucam jej nikomu,uważam że konsole nintendo nigdy nie były tyle warte zważając na to że szybko przemijają
@epi że ndsy bardzo szybko spadły z ceną a switch jest juz może od 1,5 roku i dalej trzyma nie opłacalna cene,chciałem się rozeznać kiedy cena spadnie,a nie się kłócić że ma być taniej i juz
@piwniczak cóż,sprzeczać się o to czy jest wart tej ceny czy nie to można cały dzień,ja osobiście uważam że to przeplacanie i chciałem tylko wiedzieć kiedy w najbliższym czasie cena się obniży