Wpis z mikrobloga

  • 1
@Bachal jak wszystkie silniki toyoty w sportowych autach ;) 4age, 4agte, 4agze, 3sge, 3sgte, 2zzge, czy najnowsze dziecko pod maska LFA ;)
  • Odpowiedz
@Bachal:

trzylitrowymi e90, obie przegrały (autostrada)


Są to auta dużo szybsze od Twojej toyoty. Nie zakrzywiłeś czasoprzestrzeni, ani nie masz wyjątkowego egzamplarza. Albo mieli popsute samochody, albo się nie
  • Odpowiedz
@Atreyu: Zdefuniuj szybkie. Moje drugie auto ma 100 km, służbowe chyba 115, więc tak, poniżej 7 sekund do setki dla mnie jest autem szybkim :)
  • Odpowiedz
Zdefuniuj szybkie. Moje drugie auto ma 100 km, służbowe chyba 115, więc tak, poniżej 7 sekund do setki dla mnie jest autem szybkim :)


@Bachal: Szybsze od starej Toyoty, bo z punktu widzenia Fabii czy Aurisa i Celica jest demonem prędkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak pytasz o moje prywatne zdanie to 4-5 sekund do setki i 7-8 w zakresie 100-200 to jest szybko. To tyle
  • Odpowiedz
@Bachal 3litrowe E46 zjada na trasie taka Celice, 6,5s do setki, 25s do 200 i 257maks. Celica osiąga 200km/h? Ile ma do 200? 40s?
3litrowe E90 jest jeszcze szybsze. :) także coś Cię poniosło.
Autko bardzo ładne, to fakt i chyba nawet stosunek 1KM/1zl jest dobry teraz.
A jak wygląda sprawa z blacharka i silnikiem ma jakies problemy?
  • Odpowiedz
@PanKracy582: przecież życie to nie zamknięte zawody gdzie mamy rozróżnienie na klasy pojemności, napędy etc. Tu się rozmawia o tym czy Celica jest szybka wśród samochodów, a nie czy jest szybka w klasie "wolnossące fwd <2000ccm" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanKracy582: hue hue hue ale obraza majestatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeczytaj cały ten wątek od początku to przekonasz się że wypowiedź dotycząca #januszemotoryzacji nie miała tu ani praktycznego zastosowania, ani nie była śmieszkowa - no ale skoro eot to eot i więcej nie piszesz. Śpij słodko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kipowrot: musiał się chłopak podbudować tym pieprzeniem. Trzylitrowe beemki mają moc 2xx koni. Moja miała 231 i 500nM więc taki kmiocik na autostradzie przy wyrównaniu prędkości 150km/h i dodaniu gazu "karał" mnie niemiłosiernie. Jedyną karą były jego zbyt wysoko ustawione światła typu zenon w moim fotochromatycznym lusterku
  • Odpowiedz
@gangstaproblasta
@Atreyu
@Bachal

W dupie byliście gówno widzieliście celica vii 192 km rozjezdza większość, znakomita większość 3 litrowych BMW. I mówię to jako posiadacz BMW i fan tej marki. Nie wiem skąd się wzięło powiedzenie, zeszybciej wygląda niż jeździ. Pewnie dlatego, że ładnie wygląda i ludzie porównują ją z modelami sportowymi.

Gwarantuje, że tak jak @Bachal napisał, jak zobaczysz w Polsce losowa celice 192 km będzie w 99%
  • Odpowiedz