Wpis z mikrobloga

@trebeter: Mimo wszystko 6 pkt, bo punkty za mecz z Piastem JESZCZE nie liczą się do tabeli, a ten mecz i tak grali bardzo słabo. Gdyby nie Kurzawa, to nie wiem co by było z Górnikiem.
@trebeter: Faktycznie, trochę się pośpieszyłem z tymi wyrokami bo w tej lidze gra jeszcze Śląsk, Sandecja, Lechia czy B-B Nieciecza i są równie albo i gorsze niż Górnik.
@kierunkowskaz W 1 lidze Górnik grał taką padake jak dzisiaj, więc dzisiejsza jego postawa mnie nie dziwi. Dziwiły mnie jego wyniki na początku sezonu. Nie chce mi się liczyć bo bym musiał sprawdzać każdy mecz z osobna, ale myślę że jakieś 1/3 to zasługa sfg. Tak samo było z Angulo, kilkanaście dobrych meczów i nagle kryzys ma problem ze strzeleniem gola. Sandecja jedynego gola jakiego strzeliła z wolnego to o dziwo z
Pobierz
źródło: comment_m3XiJcm7apVEHc7OEQdlsg3ZRSyeIUQi.jpg
@Naprany Górnik po prostu nie umie prowadzić gry. Od zespołu który gra 1 zawodnika więcej wymaga się żeby atakował, a tego nie potrafi robić.
Mają za to Kurzawę i szybkiego ( o zgrozo 34 letniego) Angulo. Strzelali na 1-0 po różnym, bronili się i kontrowali na 2,3,4-0,1.
To nie była ładna gra, tylko skuteczna gra, a mogła się podobać bo zawsze padało dużo goli. Ale zarówno z 1 jak i 2 strony.
@zakmacher: Wychodzić do kontry to też nie jest takie proste, a styl w jakim Górnik to robił na początku sezonu był naprawdę na wysokim poziomie. Też oddawali najwięcej celnych strzałów na bramkę przeciwnika w lidze i byli pod tym względem w czołówce jeżeli chodzi o Europę.
Z biegiem czasu brak ławki dał się we znaki i końcówka roku była słabsza. Za to ta runda jest bardzo słaba, ale nie zdziwie się