Wpis z mikrobloga

Jak chcesz płukać zatoki czy robić inhalacje, to chyba nic strasznego się nie powinno stać. Nie wiem jak w dłuższym okresie.
Kiedyś Stroszek, teraz centrum.

Doczytałem, że doraźnie. To ja bym się nie bał tylko porządnie dbało czystość naczynia i odlewał tak, żeby nie zanieczyscić
@herbacianymag nieee, to do mycia przekłucia. Postaram się gdzieś kupić jakiś pojemnik, wysterylizować go i tam przelać.
U mnie Szombierki, ale chodzę do szkoły w centrum (Elektronik na rynku). Może się kiedyś widzieliśmy :D
@harpiowata: igłę/cały zestaw kroplówkowy chyba kupisz w aptece normalnie, ale do tego dokup sobie w zestawie wenflon :D, inaczej znowu będziesz mieć wybrakowany zestaw ( ͡° ͜ʖ ͡°). A stojak to nie wiem :<.
ps jak odwrócisz butelkę 'do góry nogami', powinnas na spodzie zobaczyć nawet takie koluszko do zawieszenia na stojaku :D
@harpiowata: no domyślam się, że raczej kroplówka dożylnie nie pomoże w odkażaniu kolczyka :). No niestety, wenflon to też nie jest moja ulubiona rzecz (zwłaszcza podczas długiego pobytu w szpitalu, gdy trzeba go wymieniać co kilka dni). No ale cóż, czasem mus to mus