Wpis z mikrobloga

**Nuropa to tacy "działacze Schroedingera".**

Tak jak kiedyś wg nich PiS szedł na wojnę z Rosją i sojusz z Rosją równocześnie, tak teraz mamy podobną sytuację

- nienawidzą Trumpua, "bo Trump"
- ale równocześnie kochają go, bo nakłada sankcje dyplomatyczne na Polskę

Mniejsza o to, że oba powody w dużej merze oparte są o wymysły mediów pokroju Onetu czy wyolbrzymienia z Nesweeka - ale nadal w swoich umysłach neuropki są w stanie równocześnie wyznawać sprzeczności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #polityka #bekazlewactwa
  • 10
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: ale bzdura, ja pierniczę xD

Nikt w neuropie (która oczywiście nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)) nie kocha Trumpa. Neuropie zależy natomiast na utrzymaniu dobrych stosunków ze Stanami. Trump minie a złe stosunki zostaną i znowu trzeba będzie lat aby ten syf uprzątnąć. Czy to zbyt skomplikowane na prawacki umysł?

A temat publikacji Onetu i rzekomego dementi które niczego nie zdementowało poruszany był milion razy. Jeśli
  • Odpowiedz
@Thorkill: Artykuł 266 kk, z którego chcą to ścigać, wyraźnie mówi o "ujawnieniu". masz jakieś inne informacje w tej sprawie czy tak chciałeś sie #!$%@??
  • Odpowiedz
wyraźnie mówi o "ujawnieniu"


@Ranage: Na razie mówimy o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jeżeli dziennikarze Onetu twierdzą publicznie że mają tajną notatkę to śledztwo powinno to wyjaśnić. Tyle w tej kwestii.
A czym innym pozostaje fakt że ani Onet ani nikt inny do tej pory nie ujawnił nawet jednego zdania z treści tej notatki.
  • Odpowiedz
- nienawidzą Trumpua, "bo Trump"


@Mr--A-Veed: o matko. xD
Trump dał wystarczająco dużo powodów, by go nie lubić i to było wałkowane tysiące razy.

Mniejsza o to, że oba powody w dużej merze oparte są o wymysły mediów pokroju Onetu czy wyolbrzymienia z Nesweeka


Za wyjątkiem tego, że on sam dał się nagrać na #!$%@? wypowiedziach w stylu "ujemne PKB USA". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mnie sie najbardziej podoba, jak #4konserwy zawsze pisza w stylu “bedziemy ich scigac” “my narod polski” maja sie za polakow na wylacznosc, partia=kraj=oni, kazdy kto przeciwko “bedzie scigany” i jest zdrajca. Cytuje tutaj uzytkownika @Ranage kim ty jestes kolego ze bedziesz kogos scigac, moze mnie oswiecisz? Prokurator here? Cbś?
  • Odpowiedz