Wpis z mikrobloga

Kiedyś na wypoku był popularny #korwin, zwłaszcza jak jeszcze był on aktywny na morko. Teraz wszyscy mówią "hurr, durr, z Korwina się wyrasta". Jednak nikt nie mówi "wyrasta na co". I wiecie co? Patrząc na to jak się opozycja (jeśli można ją tak obecnie nazwać) się kompromituje , Paweł Kukiz ośmiesza, zaś #dobrazmiana bardzo chętnie sypie nakazami, zakazami, podatkami, zakazem handlu w niedzielę, zakazem picia pod chmurką, rozdawnictwem 500+, biernością na smog (wprowadzili ustawę, która nic nie zmienia w kwestii jakości węgla), dodatkowymi dotacjami dla toruńskiego klechy i wieloma innymi bzdetnymi prawami to ja się jednak cieszę, że nie wyrosłem z Korwina..

Z tego całego bagna, tylko stary, poczciwy Korwin jest ciągle taki sam, a dokładniej "jak krowa, która tak jak on nigdy nie zmienia poglądów" jak to mówił pewien człowiek o rozumie nie pierwszej świeżości.

Dlatego patrząc na ten cały cyrk ciesze się, że z niego nie wyrosłem. W obecnej chwili, jakby miały być wybory, to naprawdę nie miałbym kompletnie na kogo wybierać, bo to byłoby jak wybór między biegunką, a zatwardzeniem. PiS? Socjaliści pod przykrywką "prawicy". PSL? Jak mucha, która się przyczepia ciągle do tego zatwardzenia. Kukiz? Niby partia czasem coś robi, ale przywódca słaby i często grają jak PiS zagra. Razem? Razem ich wysłać do KRLD lub na Kubę.

A tak jest sobie taki Korwin, który czasem odpali swój system "zawsze się trochę..." zwany tudzież "systemem antyprogowym", ale ciągle myśli tak samo, wiadomo co się po nim spodziewać i realnie chce dobrze dla kraju, tylko nie potrafi "się sprzedać". Sto lat panie Januszu, i niech się ludziom oczy otworzą jeszcze za Pana życia.

#polityka #przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis #4konserwy #bekazpisu
Atexor - Kiedyś na wypoku był popularny #korwin, zwłaszcza jak jeszcze był on aktywny...

źródło: comment_dBBcHtwln0oQlQhSrJ6IFhI5E6yhO33M.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Atexor: Sto procent racji! Niezależnie co by się działo, jakiego by rabanu nakręcali w mendowniach to i tak będę głosował na Korwina, bo poglądy to nie jest ścierka, żeby sobie nią podłogę wycierać i potem skowyczeć o złym PiSie/PO/SLD , "zagrożonej praworządności" i tym podobnym bzdurom. Jak sobie pościelą, tak się wyśpią. Przynajmniej mam czyste sumienie, że nie przyłożyłem ręki do wybrania bandy amatorów i karierowiczów.
  • Odpowiedz
@idewons: dzięki, już się bałem że jestem jedyny w tej kwestii. Tak często widzę na wykopie, gdy pojawi się coś na Korwina, że z niego się wyrasta, że mnie już zastanawia na co. PO? PiS? PPPP (na to rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Zdecydowanie wolę niego niż popis... nbiy jeden głos nic nie znaczy, ale jak to powie x milionów? Tylko musiałby ogarnąć przemowy do czasu wyborów,
  • Odpowiedz
@Bulgo: no ok, marnuję bo z aktualnym 0.5% czy ile tam ma najmniejszych szans na wejście do sejmu.
Ale w takim razie co mam zrobić? Olać wybory? Wtedy niezbyt mogę narzekać, że jest tak a nie inaczej, bo "trza było wybrać tego na kogo chciałeś". Zagłosować? Na kogo? Jedni gorsi od drugich, za te same pieniądze. Jedni sobie wycierają ryje UE, drudzy kościołem.
  • Odpowiedz
Jednak nikt nie mówi "wyrasta na co".


@Atexor: Bo wiadomo że na lewacką #!$%@?ę, a na kogo innego?

na ten moment nie ma na kogo głosować.


@Bulgo: Jest Wolność.

bo z aktualnym 0.5% czy ile tam ma najmniejszych szans na wejście do sejmu


@Atexor: A co ty za bzdury opowiadasz, Korwin nigdy tyle nie miał. Obecnie 2% to silny beton, dołożyć do tego trochę okazjonalnych wyborców, trochę dobrej kampanii
  • Odpowiedz
@Jah00:
ostatnio jak patrzyłem to było 0.5%. I tak nie ufam tym sondażom CBOS, ale realnie teraz ciężej będzie Korwinowi wejść do sejmu, bo PiS kupił patologię.
  • Odpowiedz
@Jah00: no przecież mówię, że nie ma szans na wejście, bo pińcset plus.
A ten cbos z 0.5% musiał być stary. Bardzo, bardzo rzadko oglądam tv. M.in. dlatego, bo sondaże jaki to pis nie jest wspaniały są tam codziennie.
  • Odpowiedz
@Jah00: Dlaczego nie ma szans? Im dalej do wyborów, tym więcej młodych ludzi wchodzi w wiek wyborczy i notowania Wolności i K'15 będą naturalnie rosnąć.
  • Odpowiedz
@rwL_:

Nie ma na to szans bo takie jest życie. Wolnościowcy nie mogą zwyciężyć w demokracji bo ludzie nie chcą wolności, albo nie rozumieją tego pojęcia, nie zastanawiają się nad tym. Obecna forma demokracji bazuje na najbardziej pierwotnych i prymitywnych instynktach i nie zmusza w żaden sposób do myślenia czy zainteresowania się tematem polityki. To plebiscyt popularności i dobrego wizerunku, w którym Korwin musi przegrać. Po prostu. Ta idea przegrywa przecież
  • Odpowiedz
@Jah00: Z K'15 chodzi mi wyłącznie o poparcie wśród młodych takich jak to Wolność, a tak to oczywiście, że to żadna alternatywa dla nich. Wolnościowcy przegrywają w demokracji, bo starsze pokolenie jest przyzwyczajone do innych rządów, a młode otwiera się na nowe idee i to będzie widać w każdych następnych wyborach. Myślę, że za rok Wolność wejdzie do sejmu z jakimiś 5%, ale czy to wystarczy na jakiś realny wpływ to
  • Odpowiedz
@rwL_: No ale przecież Korwin miał zawsze duże poparcie wśród młodych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież Oleszczuk, Zarzycki, Ziemkiewicz, Wipler i wielu wielu innych dziś starszych działaczy to właśnie są ci młodzi dwudziestolatkowie popierający Korwina 30 lat temu. Było dokładnie to samo. Bo młodzi chcą wszystko #!$%@?ć i zbudować na nowo, bunt, rewolucja i te sprawy, a jak już stuknie trzydziestka, pojawia się żona, dzieci, rodzina, obowiązki,
  • Odpowiedz