Wpis z mikrobloga

@msbtdc: literUwa. Zdarza się . Kocham ból dupy Łodziaków , jednak PRAWDA jest taka jaka jest, wasze miasto to chlew osrany gównem, które niczym się nie różni od prowincjonalnej wiochy na dalekim wschodzie Rosji. Elo
@mostnakrzywej: mam równiutkie i zadbane, gdzie idąc chodnikiem i popalając papieroska trzymam go w ręku nie wyrzucając go aż nie znajdę kosza na śmieci.W Łodzi na chodnikach leżał kiep na kiepie, więc po spalonym papierosie #!$%@?łem go na chodnik bez żalu, a potem wysmarkałem nosa robiąc to samo z chusteczką :)
Żeby nie było, że tylko się #!$%@? to spodobała mi się u Was duża ilość parków i ogólnie zieleni :)
@mostnakrzywej: zwiedziłem pół europy i trochę do jeździłem Rosji, Polskę to wzdłuż i wszerz po kilkanaście razy i naprawdę łódź wygląda jak chlew i Rosyjska bida i to nie są tylko moje opinie. A to że macie manufakturę i piotrkowską ? Ile to stanowi procent miasta ? z 5 ? xD a tuż obok osrane obdrapane i oszczane kamienice. A zapoomniałem, na blokach położyli wam styropian i pomalowali na żółto .
@mostnakrzywej: w dupie to ty jesteś .Ten twór zwie się Łódź.Bylas gdzies poza Łodzią?Wejdź sobie w przeglądarkę odpal google mapsy i porównaj dowolną ulice w jakim kolwiek mieście i swoją cudowna Łódź.Dostaniesz oczopląsu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczesciee bywam tam max 3 razy do roku, jakbym był częściej to bym dostał depresji ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ty dalej sobie żyj w