Wpis z mikrobloga

Ktoś ci KAZAŁ zachodzić w ciążę? Nie. Świadoma następstw jakie to niesie, zdecydowałaś się na macierzyństwo, pewnie nawet ustalając z partnerem zasady. Teraz masz pretensje do społeczeństwa? Naprawdę?

@duncanidaho2: Nic co napisałeś nie ma odzwierciedlenia w moim życiu, ale zapewne znasz mnie lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bemiko: Typowe odbicie argumentów na zasadzie nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj. Sprawa jest prosta, jeśli ktoś się
  • Odpowiedz
Albo niech w ogóle zlikwidują przymus urlopu macierzyńskiego, niech będzie dla chętnych. Albo niech rozdzielą urlop równo na pół i każdy rodzic musi wziąć swoją część. Bo tak jak jest teraz, to są jakieś kpiny.


@Bemiko: Niech go całkowicie zlikwidują i rządzi klasyczny kapitalizm
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: Z partnerem mogę ustalić zasady jakie chce, ale nie ustalałam ich z ustawodawcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta dyskusja nie dotyczy ustaleń z partnerem, tylko dotyczy prawa w Polsce. A jeśli komuś prawo mi nie odpowiada, to może głośno o tym mówić i starać się je zmienić. Może się uda, może nie.
  • Odpowiedz
Ojciec tez powinien nawiązać silną wieź z dzieckiem i będzie to z korzyścią dla niego i dla dziecka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bemiko: W to nigdy nie wątpiłem. Ale tak czy siak, to zaleca się kobietom by nie pracowały, i jest tam jakieś minimum dla samego zdrowia.
  • Odpowiedz
@Andreth:

Córka, gdy zajdzie w ciążę, nie ma prawa do wolności od tortur i poniżającego traktowania(dość podstawowe prawo człowieka), syn ma.


XDDDDD nie wiem czy wiecie lewaki, ale syn w ciążę nie zajdzie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
Mężczyźni mogą zgodnie z prawem wykonać wazektomię ma życzenie, kobiety mogą wykonać podwiązanie jajowodów tylko w uzasadnionych przypadkach medycznych.
  • Odpowiedz
Ładnie wam się tam z lewej strony we łbach #!$%@?.

Ty sam jesteś urojenie. A świat nie dzieli się na lewaków i prawaków, geniuszu.


@MrGordon: no faktycznie twoje słowa mają najwierniejsze w tym pokrycie
  • Odpowiedz
@drhipis: No nie jesteś normalny

Syn może olać wychowanie i rodzenie dziecka

Zawołaj mnie jak mężczyzna będzie mógł urodzić dziecko

syn będzie w szkole uczony jak się rób w komputer a nie jak się szyje skarpetki

Rozumiem że w Polsce przedmioty dzieli się wśród dzieci wg ich płci? Co za imbecyl.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z różnic jakie występują między kobietami a mężczyznami które warunkują zainteresowania czy dążenia zawodowe...
  • Odpowiedz