Wpis z mikrobloga

Naganiali bo dali bardzo dobry program referencyjny, duzy wybór krypto, intuicyjny interfejs. Wydaje mi się, że za dobrze im się wiedzie, żeby teraz #!$%@? biznes.
  • Odpowiedz
@Smule: @sstanislavvv: Powiem tak. Dobre giełdy nie powstają z dnia na dzień. Zobaczcie o ile pamiętacie ile poloniex czy bittrex musiały dochodzić do tego gdzie teraz są. Kiedyś to były giełdy pokroju obecnego yobita czy cryptopii. Masa dobrych giełd upadła a dobrze im się wiodło, mintpal, cryptsy, bter. W czasach swietnosci doge, blackcoina i tego okresu były tam kręcone jebitne wolumeny.
  • Odpowiedz
Masa dobrych giełd upadła a dobrze im się wiodło, mintpal, cryptsy, bter. W czasach swietnosci doge, blackcoina i tego okresu były tam kręcone jebitne wolumeny.


@m00n: Piszesz o wolumenach w BTC, ale BTC kosztowało wtedy kilkaset dolarów. Tamtejsze obroty w dolarach w porównaniu do tego co jest dziś to jakieś grosze. Binance zarabia obecnie około miliona dolarów dziennie i może sobie pozwolić na o wiele wyższy poziom zabezpieczeń.
  • Odpowiedz
@Smule: Ale ja nie mówie, że to zła giełda. Tylko według mnie powstała zbyt nagle, zbyt szybko i zbyt szybko stała się sławna, podejrzane to dla mnie jest. Radzę tylko, żeby nie dać się omamić bo nawet na najlepszej giełdzie nie trzymamy środków dłużej niż to konieczne.
  • Odpowiedz
Radzę tylko, żeby nie dać się omamić bo nawet na najlepszej giełdzie nie trzymamy środków dłużej niż to konieczne.


@m00n: Święta racja ;) A jak ktoś daytraduje to porozrzucać sobie środki po kilku giełdach i nie trzymać wszystkiego na jednej.
  • Odpowiedz