Wpis z mikrobloga

Serwus Mirki!
Jaki bank w tej chwili ma najlepszą ofertę? :v
Tzn.Potrzebuję konta internetowego (Do Allegro itp.) + Karta płatnicze (Głównie dlatego żeby powiązać z kontem PayPal)
Generalnie chodzi mi o jak najmniejsze koszty użytkowania :v

Bo większość Banków "SZYSKO ZA DARMO!!1!" a po założeniu konta z każdej strony #!$%@?ą ci koszty z dupy xD
...No ale wiadomo, bank to nie instytucja charytatywna i z tym się liczę.
Tak też - Najmniejsze koszty użytkowania konta.

Poleci ktoś coś? :v

Ps.Słyszałem że PKO jest dobry, co o tym myślicie?
Ps.2 Słyszałem również o NestBank'u - Ale to jest jakiś szajs bo konto "FRI :)" a jakakolwiek wpłata tylko w placówce których właściwie nie ma i kosztuje dość dużo w porównaniu do innych banków, dodatkowo konto "tylko internetowe"...Czy może się mylę? Oświećcie mnie! :v

Liczę na was! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie dla atencji.
#banki #bank #pytanie
Kacpa100 - Serwus Mirki!
Jaki bank w tej chwili ma najlepszą ofertę? :v
Tzn.Potrzeb...

źródło: comment_kLigjkVUql6a9sYaRQIKLrsiETFIuWb4.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Kacpa100: Polecamy nasze konto Direct, jeżeli lubisz bankować na komputerze lub przez smartfona i mieć szybki dostęp do swoich pieniędzy. Konto Direct to również świetne konto dla osób, które lubią płacić bezgotówkowo:
0 zł za założenie i prowadzenie konta
0 zł za standardowe krajowe przelewy przez internet w złotówkach
0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów ING Banku Śląskiego i Planet Cash w Polsce, a także podczas płacenia za
  • Odpowiedz
@Kacpa100 Tak jak wspomnieliśmy wcześniej warto pamiętać jak uniknąć prowizji przy wypłacie gotówki w obcych bankomatach. Nasze i te należące do Planet Cash są bezpłatne. Raz w miesiącu możesz wypłacić gotówkę bezpłatnie swoją kartą i kodami BLIK w bankomatach obcych, a kolejne takie wypłaty kosztować będą po 2,5 zł.

Jeżeli chodzi o wpłaty gotówki na konto Direct to polecamy nasze wpłatomaty, które są całkowicie bezpłatne. Jeżeli skorzystasz z wpłaty w oddziale
  • Odpowiedz